Aktuality žáci, 4. třída

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
8. třída:  tým | zápasy | tabulka 7. třída:  tým | zápasy | tabulka
6. třída:  tým | zápasy | tabulka 5. třída:  tým | zápasy | tabulka
4. třída:  tým | zápasy 3. třída:  tým | zápasy
2. třída:  tým | zápasy 1. třída:  tým | zápasy

Trénink 23.03.2019

22. 3. 2019
Sobotní trénink odpadá pouze pro nominované.

Nominace 23.03.2019

21. 3. 2019
ZBR : HCS Lenárt - Shtefanyuk, Kolupaev, Platil, Amoev, Sivek, Miller, Sekerák, Gottwald, Douda, Exner, Němec, Netušil, Čechmánek, Soukup, Jachim

Suchá

20. 3. 2019

Dnes po tréninku se suchá ruší. Děkuji za pochopení.

OK

Nominace 16.03.2019

14. 3. 2019

HCS : HVE

Všetečka – Čechmánek, Doležal, Exner, Jachim, Klimov, Netušil, Němec, Petržela, Poláček, Potočný, Puzyrnikov, Soriano, Soukup, Zub, Žuffa

Nominace 10.03.2019

7. 3. 2019

LET : HCS

Lenárt – Amoev, Doležal, Heřman, Klimov, Kolupaev, Petržela, Platil, Poláček, Potočný, Shtefanyuk, Sivek, Zub, Žuffa

HCS : ZBR

Všetečka – Čechmánek, Exner, Gottwald, Jachim, Miller, Netušil, Němec, Puzyrnikov, Sekerák, Soriano, Soukup

Nominace 03.03.2019

1. 3. 2019

HCS : SLV

Všetečka – Amoev, Doležal, Heřman, Petržela, Platil, Poláček, Potočný, Puzyrnikov, Shtefanyuk, Sivek, Soriano, Zub, Žuffa

Nominace 02.03.2019

1. 3. 2019

HCS : Kobra

Lenárt – Amoev, Čechmánek, Exner, Douda, Gottwald, Jachim, Netušil, Petr, Petr, Potočný, Puzyrnikov, Sekerák, Soriano, Soukup

Trénink 23.02.2019

21. 2. 2019

Nenominovaní mají trénink od 12:15 h společně s 3.třídou.

Nominace 23.02.2019

21. 2. 2019

SLA : HCS

Amoev, Exner, Doležal, Gottwald, Heřman, Jachim, Klimov, Kolupaev, Petržela, Platil, Poláček, Potočný ,Shtefanyuk, Zub, Žuffa

Nominace 16.02.2019

14. 2. 2019

HCS : H. Brod (13:15)

Všetečka – Amoev, Douda, Exner, Heřman, Klimov, Němec, Petr, Petr, Petržela, Platil, Poláček, Potočný, Sivek, Soriano, Zub

Další stránky
123456>>
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Na koho narazí junioři v semifinále play off?

SPA - LIB 6:2 - Junioři jsou v semifinále!

Sledge Sparta zakončila sezonu čtvrtým místem

Broš, Krupp a Nedvěd zhodnotili sezonu