Aktuality žáci, 5.třída

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
8.třída:  tým | zápasy | tabulka 7.třída:  tým | zápasy | tabulka
6.třída:  tým | zápasy | tabulka 5.třída:  tým | zápasy | tabulka
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy 1.třída:  tým | zápasy

Záloha na soustředění

19. 6. 2018

Dobrý den,

do konce týdne prosím o uhrazení zálohy na soustředění a odevzdání sportovních prohlídek.

Děkuji

DS

Schůzka

19. 6. 2018

V pondělí 25.6. proběhne po tréninku pravidelná schůzka s rodiči.

Děkuji

DS

Příspěvky= ročník 2008

22. 5. 2018

Dobrý den,

Od 25.5.2018 je nové číslo účtu pro placení členských příspěvků. Účet je vedený u České spořitelny č. 1350512/0800 .

Příspěvky posílejte do 31/5 ve výši 4.500,- Kč

Jako variabilní i specifický symbol uvádějte rodné číslo hráče, do poznámky uveďte jméno a příjmení hráče - pro identifikaci platby.

Kopii prosím zašlete vedoucímu.

Další příspěvky pro sezónu 2018/2019

do 30.9.2018                  7 300,- Kč

do 30.11.2018                7 300,- Kč

do 28.2.2019                  7 300,- Kč

Děkuji DS

ROČNÍK 2007 = 6.TŘÍDA

21. 5. 2018

Ročník 2007 sleduje od dnešního dne 21. 5. web 6. třídy

ROZLUČKA SE SEZONOU - ROČNÍK 2007

18. 5. 2018

Sraz 16:30 - Loděnice Troja
Výlet na bruslích - na bruslích můžou jet s hráči samozřejmě i rodiče...budeme rádi
Kdo neumí nebo nemá brusle, ať vezme koloběžku.
Do tělocvičny sportovní oblečení a obuv, hokejovou helmu, florbalku... ( florbal, tenisáková bitva)

Děti  sraz 16.30, večerní akce od 19.00.

SUCHÁ PŘÍPRAVA

10. 5. 2018

V pondělí 14.5.2018 začíná suchá příprava.
První týden budou tréninky Po - Čtv.
Od dalšího týdne budou tréninky každý den Po - Pá.
Časy v programu na stránkách
(zatím jen Po - Stromovka, Út - tělocvična).

Sebou na trénink sportovní oblečení tričko, trenky, šusťákovku, sparťanskou teplákovku, kšiltovku, mikiny, náhradní věci na převlečení v případě nepříznivého počasí, .
Jedny boty ven a druhé boty do tělocvičny, které nesmí mít černou podrážku.
Hygienické potřeby, ručník, boty do sprchy...

Hokejky a dřevěné kuličky hráči nejspíš nebudou potřebovat.

VRÁCENÍ ZÁPASOVÝCH DRESŮ

22. 4. 2018

Ve středu přineste vyprané zápasové dresy. Zápasové štulpny se nevrací, jsou Vaše koupené z peněz za soustředění! Tréninkové dresy budu vybírat až na začátku suché přípravy. Děkuji PD

Oznámení Českého svazu ledního hokeje!

2. 9. 2010

Jelikož v minulých sezónách docházelo často k situacím, kdy se hráči účastnili na akcích privátně organizovaných „select teamů“ v době konání mistrovského utkání svého mateřského klubu, dochází pro sezónu 2010/11 k regulaci mimo klubových. Toto rozhodnutí schválilo sportovní oddělení a komise mládeže ČSLH.

1. Zákaz startu hráčů za jiná (privátně organizovaná) mužstva mimo klubové aktivity v době trvání dané soutěže.
  2. Zákaz účasti hráčů na privátně organizovaných trénincích v době konání tréninku, či zápasu  mateřského klubu.
  3. Privátně organizované „select teamy“ v době konání mistrovských soutěží musí obdržet pro své akce autorizaci sportovního oddělení ČSLH.

Dále upozorňuji všechny kluby žákovské ligy, že hráči cizí státní příslušnosti, jejichž rodiče nemají trvalý pobyt na území ČR nebudou počítáni do soupisky hráčů ŽL. Příspěvky MŠMT nebudou vynakládány na výchovu hráčů jiné národnosti, jejichž trvalé bydliště není na území ČR.

Vnitřní směrnice č.5 HC Sparta Praha (dále i Klub)

29. 1. 2010

HC Sparta Praha tímto s okamžitou platností zakazuje všem svým registrovaným hráčům ( a hráčům, kteří jsou v Klubu na platná hostování) start bez povolení Klubu v jakémkoliv utkání, které není plně organizováno (či spoluorganizováno) Klubem, nebo ČSLH.

Registrační práva hráčů jsou majetkem klubu HC Sparta Praha a ten si vyhrazuje právo rozhodnout o povolení účasti svých hráčů na každém takovém utkání pouze na základě předložené písemné žádosti. Ta musí být podepsána zákonným zástupcem a potvrzena právním subjektem, který bude akci pořádat s uvedením termínu, místa konání, počtu utkání a tréninků.

V případě porušení této směrnice bude hráči, který nedodrží uvedený postup nebo i přes zamítavé stanovisko Klubu nastoupí k výše definovanému utkání udělen klubový trest zákazu činnosti v Klubu v délce, kterou stanoví Klub.

Mgr. Petr Bříza - Generální manažer, člen představenstva HC Sparta Praha
Pavel Geffert - Šéftrenér mládeže HC Sparta Praha