Aktuality žáci, 8. třída

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
8. třída:  tým | zápasy | tabulka 7. třída:  tým | zápasy | tabulka
6. třída:  tým | zápasy | tabulka 5. třída:  tým | zápasy | tabulka
4. třída:  tým | zápasy 3. třída:  tým | zápasy
2. třída:  tým | zápasy 1. třída:  tým | zápasy

Schůzka rodičů

3. 9. 2018
V pondělí 3.9. bude schůzka rodičů.

Schůzka

15. 8. 2018
V pondělí 20.8. bude po tréninku schůzka rodičů.

Vyklizení šatny

14. 8. 2018
Dnes musíme vyklidit šatnu!!! Na trénink ve čtvrtek budeme mít náhradní šatnu.

Informace k pojištění Merkur

13. 8. 2018
Níže naleznete informace a podklady k uzavření úrazového pojištění, které Pojišťovna MERKUR pro Vás připravila ve spolupráci s klubem HC SPARTA PRAHA. Formuláře si můžete vyplnit na počítači nebo ručně a poté podepsat. Formuláře návrh a záznam potřeb potřebuji prosím vytisknout případně vyplnit a podepsat dvakrát, formulář souhlas stačí jednou. Ve formulářích se vyplňuje vždy rodič, jenom v návrhu smlouvy osoba P3 je vaše dítě stejně jako při zdravotních otázkách, které je třeba vyplnit dle vašeho dítěte. Prosím vyplňte a podepište všechny stránky dle vzorů a odevzdejte do konce srpna vedoucímu týmu. Formuláře a vzory Vám budou zaslány mailem.

Permanentky

13. 8. 2018
Předkládám informace k permanentkam na novou sezonu. Nemáme přesně danou řadu, hráči se budou usazovat podle místa do sektorů 3. kategorie směrem ke sparťanskému kotli, tzn. sektory 104, 105, 108 nebo 109. Zájemci si tedy mohou začít chodit pro permanentky do zákaznického centra v O2 aréně. Mládež 1. až 5. třída – tisknou se dvě permanentky – mládež 550 Kč, doprovod 2 500 Kč - Mládež 6. třída – mládež 550 Kč, lze koupit samostatně podle uvážení, doprovod 2 500 Kč - Mládež ostatní – 1 000 Kč Všechny jsou pouze na základní část a tisknuté do 3. kategorie.

Změna času tréninku

13. 8. 2018
Zítra je trénink v 16:30h.

INFORMACE K ODJEZDU NA SOUSTŘEDĚNÍ

3. 8. 2018

V příloze naleznete Informace + Dotazník bezinfekčnosti + Prohlášení. Vše vyplněné přineste k odjezdu.

Celkové vyúčtování proběhne po soustředění.

Při odjezdu budu vybírat i informace o lécích, kdy hráč léky bere., pokud o to někdo má zájem. Děkuji. Vše naleznete v příloze

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Doplatek na soustředění

3. 8. 2018
V neděli 5.8. budu vybírat doplatek na soustředění 3 500,-, prosim všechny o uhrazení. Děkuji.

Schůzka s pojišťovnou Merkur

3. 8. 2018
Po odjezdu hráčů na soustředění dne 7.8. proběhne krátká schůzka se zástupcem pojišťovny MERKUR v prostorách haly. Prosíme všechny o účast. Děkuji

Schůzka zrušena

14. 6. 2018
Omlouváme se, ale schůzka s pojišťovnou MERKUR musela být zrušena a pravděpodobně se uskuteční v srpnu. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
12>>

Spartu čeká předehrávka, podruhé hostí Hradec

Na Spartě proběhl nábor v rámci Týdne hokeje