Newsletter

Registrace do newsletteru
Email *:
Jméno:
Příjmení:
Opište kód*:  

Pravidelný klubový Newsletter jeho odběratelům přináší pravidelné informace o aktuálním dění. Přihlášení uživatelé tak pohodlně přímo ve své emailové schránce naleznou pozvánky na utkání a jiné speciální akce. Neuniknou jim žádné zajímavosti ani další výjimečné události. Pokud chcete také dostávat Newsletter HC Sparta Praha, stačí se jednoduše přihlásit k jeho odběru.

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zařazením do databáze HC Sparta Praha, a.s. Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje mohou být použity k marketingovým účelům HC Sparta Praha, a.s., čímž se rovněž rozumí zasílání informací do mé e-mailové schránky ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání mého souhlasu.

Společnost HC Sparta Praha, a. s. se zavazuje využít poskytnutá osobní data pouze ke své vnitřní potřebě. Osobní údaje registrovaných odběratelů požívají ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Pokud si nepřejete dostávat tyto zprávy, můžete odběr Newsletterů zrušit odesláním emailu na adresu marketing@hcsparta.cz. Zprávu odešlete z emailové adresy, kterou z odběru chcete odhlásit. Jako předmět emailu prosím uveďte "Nezasílat Newslettery". Pokud jste se k odběru Newsletteru neregistrovali, pak nám prosím napište na marketing@hcsparta.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Systém extraligy dorostu v sezoně 2018/2019

Změny v extralize juniorů pro sezonu 2018/19

Autogramiáda A-týmu na běhu Sparťanská pětka

Beran: Zájem Sparty je pro každého hráče čest