Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem.

6. 12. 2012, 11:54

Ahoj Domčo,na nic se tě ptát nechci.Jenom chci celýmu týmu popřát,ať se vám zranění vyhýbaj velkým obloukem. :) Mohl bys ode mě pozdravovat Petra Gřegořka,prosím? Lucinka

ODPOVĚĎ:
Ahoj, děkujeme. Grega budu pozdravovat.

Boukák274
5. 12. 2012, 18:09

Ahoj Domí,
chci se zeptat jestli bude v nejbližší době nějaká autogramiáda? Za tenhle rok byla vlastně jen jedna a to ta velká na začátku sezóny a pak už nic, tak by mě zajímalo jestli se nějaká nechyistá :)
Hodně štěstí, ahoj

ODPOVĚĎ:
Ahoj, díky za přání. Autogramiády jsou věci vedení. Když jsem na nějakou akci vybrán já, rád se s fanoušky potkám a udělám jim radost podpisem nebo fotkou.

Důfy
5. 12. 2012, 18:06

Ahoj Dominiku,
chtěl bych se zeptat jestli si rozumíš s panem doktorem Singrem?
Měj se hezky ahoj

ODPOVĚĎ:
Ahoj. S Dušanem si rozumím skvěle, je to moc hodný člověk a když cokoliv potřebuju, tak mi pomůže.

5. 12. 2012, 11:25

Ahoj Dominiku, chtěl bych se zeptat, kdo z lidí, kteří se pohybují kolem týmu, umí v kabině udělat dobrou náladu? Myslím tím maséry, doktory, fyzioterapeuty, mluvčí, maskota. Díky

ODPOVĚĎ:
Ahoj. Maséři jsou klasikou v každém klubu a i u nás jsou nositeli dobré nálady. Dobrý vtipálek je i náš mluvčí :-)

3. 12. 2012, 19:00

Ahoj Dominiku,od doby co jsem tě poprve zahlédl od návratu do čech(tuším eurotrophy před dvěma lety? )jsi diky své hře jeden z mých favoritů ve Spartě a drřím palce ať to co nejdříve dotáhneš do repre. Optám se: Za ty skoro tři roky se kterým centrem se ti nejlépe hraje,nebo hrálo ? A který trener za tu dobu ti nejvíce umožnil hrát tvou hru ? Mimochodem k otázce co padla přede mnou. Prosím hlavně nikdy nechoď ani do Pardubek a už vůbec ne do Slavie i když to je jiná kráva :-D Hodně štěstí tobě i Spartě a super vánoce.

ODPOVĚĎ:
Ahoj, díky za přání. Za ty tři roky jsem nehrál s tolika různými hráči, ale momentálně se nám daří v útoku s Jardou Hlinkou a Petrem Tonem, takže asi Jarda. Co se týče trenérů, jak už jsem odpovídal, jsem rád, že nás opět vede kouč Jandač. Hezký Vánoce i Tobě

2. 12. 2012, 19:33

Ahoj Dominiku,
chci se zeptat jak ty osobně se vyrovnáváš s nějakou delší sérií proher- taky sportuji tak vím, že je to velký tlak na psychiku. A ještě jednu otázku, jak vnímáš časté střídání trenérů v tomto roce. Díky moc za odpověď a přeji hodně úspěchů ,nejen ve sportu.

Díky, Matty

ODPOVĚĎ:
Ahoj, díky za přání. Prohry nemá rád asi žádný sportovec a já nejsem výjimkou. Jsem rád, že se k nám vrátil trenér Jandač.

Kačka
2. 12. 2012, 13:35

Ahoj Domino,chci se zeptat kde se s tebou mohu vyfotit nebo získat tvůj podpis? Přeji hodně úspěchů.

ODPOVĚĎ:
Ahoj. Podpis můžeš získat ode mě nebo od kluků po zápase, kde občas na hráče čekají fanoušci u východu z haly. Díky za přání

Rose485
30. 11. 2012, 18:21

Ahoj Domi chci se tě zeptat jaký je to pocit hrát za Spartu? A napadlo tě někdy že by si hrál za jiný tým?
Přeji ti hodně štěstí a úspěchů :)
PS: Máš moc pěknou přítelkyni :)

ODPOVĚĎ:
Ahoj, díky za pochvalu :-)
Hrát za Spartu jsem si vždycky přál a jsem moc rád, že jsem dostal šanci a prosadil se. Nad jiným klubem jsem nepřemýšlel.

30. 11. 2012, 15:24

Nazdar Domino-tak kdyz uz mam tu moznost-tak se Ti taky na neco zeptam. :-D.Chtel bych vedet-zda si nezanevrel na sve dlouholete kamarady.Co se tyce-Piskot,Milano ja a atd.To vis-ty hnezdy se ted rychle kazej. :-D Ne delam si srandu.Ale tohle by me docela zajimalo.Je jasny,ze nems asi moc casu,ale chtel bych tak vedet-zda se snima aspon trosku vidas kdyz mas tu moznost.U me to je jasny-ja jsem pase.No kazdopadne-az nekdy vyrazim smer Praha-tak doufam,ze si dame vedet a sejdeme se.Domino-Zdravim a preju hodne stesti.

ODPOVĚĎ:
Ahoj, už nebydlím v Klecanech, takže se s nimi už moc nevídám. Když se tam dostanu, většinou trávím čas se svou rodinou. Díky za přání

30. 11. 2012, 15:14

Ahoj Dominiku, mířil jsi když jsi uklízel trochu razantněji v Pardebilově perník do branky? ;-)

ODPOVĚĎ:
Ahoj, mířil jsem stejně jako mířím v zápase s pukama :-)

Další stránky
123>>