Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 76 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (pk15@atlas.cz - Praha)
11. 1. 2006, 09:59

Ahoj Franto co říkáš na nové dresy? Jsi rád že ses vrátil do Sparty?
Jaký to bylo v Karlových Varech?

ODPOVĚĎ:
Sparta by měla mít esko na prsou, takže se mi nové dresy velmi líbí. Jsem rád, že jsem se vrátil, nejen do Sparty, ale i do Prahy - domů. Jsem rád nejen já, ale i celá moje rodina. Působení ve Varech ale hodnotím velmi pozitivně, dalo mě to hodně jak v hokejovém, tak i v normálním životě. Manželka s dětmi se naučili žít bez příbuzenstva a přátel, bylo to pro ně těžší než pro mě.

Michal (PCE)
11. 1. 2006, 08:46

Dobrý den, náš manažer p.Kusý řikál že Pardubice o Vás jevili velký zájem,můžu se zeptat zda je to pravda???

ODPOVĚĎ:
Je to pravda, o tom zájmu vím.

bása
11. 1. 2006, 00:24

Čau Ferry,chtěl jsem se zeptat,proč je tak patrnej rozdíl v bruslení hráčů z Ruska,Finska a pak Čechy?Jestli maj odlišný tréninkový metody nebo tak...já si to nedovedu vysvětlit,ale je to nebe a dudy

ODPOVĚĎ:
Je trochu rozdíl v bruslení, ale není zas až tak velký. Máme také dobré bruslaře, stačí se třeba podívat na Petra Tona.

J-ACS (Spartička)
10. 1. 2006, 20:28

Ahoj, přeju vše nej do nového roku Hodně zdraví, štěstí hokejovych i mimohokejových úspěchů! jak jsi prožíval zapasy KV se Spartou??

ODPOVĚĎ:
Díky, zápasy jsem velmi prožíval. Vypisoval jsem různé speciální prémie a svačinky, když Spartu porazíme. Tak, jak je to běžné. Chtěl jsem Spartu porazit, měl jsem větší motivaci.

johninho (sparta)
10. 1. 2006, 19:55

dobrý den...poslal byste mi vaší podepsanou fotku?? jan jelínek
újezd nad lesy
praha 9- Ctiněveská 2160

táta říká že budete určitě přínosem a já si to taky myslim!

ODPOVĚĎ:
Zkusím na to nezapomenout. Kouknu na internet a pokud si vzpomenu, tak ti fotku pošlu.

pb
10. 1. 2006, 14:18

Nazdar Franto, budeš zas pokladník?

ODPOVĚĎ:
To se snad ptá Ondra Kratěna, ne? (smích) Uvidíme. Kdybych tu zůstal, tak bych to zase klidně převzal. Kluci bývali spokojení a i "Krtek" by to určitě na mě rád hodil.

Michal (m.kores@atlas.cz - Sparta Praha)
10. 1. 2006, 12:23

Ahoj Franto. Kolik hokejek zhruba spotřebueš za zápas?

ODPOVĚĎ:
Jsem asi poslední mohykán s dřevěnými hokejkami. Takže v průměru na zápas zlomím jednu až dvě.

miki (Sparta - Beroun)
10. 1. 2006, 09:48

Cau Franto je pravda ze za vas bude hrat Karel Pilař?Chtel bys aby za vas hral?Miki a ondra

ODPOVĚĎ:
Karel Pilař je po nemoci a není jasné, kdy naskočí. Byla by to ale určitě velká posila.

ssslllaaa
9. 1. 2006, 17:48

dobry den kdy chystate autogramiadu hracu ??????diky

ODPOVĚĎ:
Dobrý den, včas se o ní dozvíte ze stránek tohoto webu. Hezký den přeje Vojtěch Gibiš.

jakub sudek (jakub.sudek@seznam.cz - benatky)
9. 1. 2006, 17:23

zda si myslíte jestli postoupíte do play-off.

ODPOVĚĎ:
Myslím si to, a přeji si to. Kdybych si to nemyslel a nepřál si to, tak ten sport asi dělat nebudu. Každého motor je touha jít nahoru a něco vyhrát. Pro nás by byla určitá výhra postup do play-off a pak vždy začíná nová soutěž.

Další stránky
123456>>