Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 117 odpovědí v této kategorii celkem.

Teinka
5. 11. 2006, 10:02

Vedle koho sedíte v kabině?
A vedle koho sedí Ondra Kratěna?
Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ:
Sedím sám v rohu, na protější straně je Honza Hlaváč. Ondra sedí mezi Márou Černoškem a Láďou Benýškem.

Alex (Moskva)
30. 10. 2006, 10:22

Ahoj Dusane! Kdy se vratis do Ruska?

ODPOVĚĎ:
Nikdy neříkej nikdy, ale já si myslím, že Rusko je už pro mě uzavřená záležitost.

miki (spartqapraha - praha)
18. 10. 2006, 11:52

cau Salfo,
v jakych betonech se ti chyta nejlepe?
a lapacce?se mi zda ze mas neak malej kos.
masku sis vybiral sam?
je fakt pekna.
pozdravuj v satne hlavne frantu vyborneho.

ODPOVĚĎ:
Chytám teď v betonech Bauer, ale posledních šest let jsem chytal v Louisvillu. To se týká i lapačky. Letos došlo k úpravě velikosti výzbroje a proto se vám možná zdá, že mám malý koš. masku jsem si vybíral sám. Motiv si volím také sám, ale trochu opisuju od ostatních brankářů a poskládám vždy nějaké motivy dohromady. Pozdravy vyřídím.

Jirka (JirkaCipin@seznam.cz - HC HoDo)
15. 10. 2006, 17:57

Ahoj Dušane. Jestli si vzpomínáš, podepisoval jsi mi v Budějovicích 9 kartiček. Slo by nějak udělat, abych příště získal tvojí hokejku?? Třeba výměnou za novou :)..dík moc,tvůj velkej fanda..

ODPOVĚĎ:
To je těžké. Hokejky si platíme sami, takže bych ti novou asi mohl dát těžko. Možná bych mohl postrádat nějakou ohranou... Uvidíme, až přijedeme do Budějek.

miiik
12. 10. 2006, 20:04

prepac mozes mi povedat co ocakavas od super six?

ODPOVĚĎ:
Čekám, že si zase vyzkoušíme hokej na mezinárodní úrovni. Navíc turnaj je něco jiného než liga, v turnaji znamená i jedna prohra hodně. Takže je to pro brankáře zase něci jiného, je to takové zpestření sezony. Chtěli bychom na Super Six uspět, Rusové si na tomhle turnaji honě zakládají.

Adam (sparta)
11. 10. 2006, 22:26

čau dušane pošleš mi pls podepsanou fotku ? diky moc adresa:
Adam Hazák
Zvolenská 3129, Praha 4

Pošlu :)

Gustaa
11. 10. 2006, 21:44

jaký největší trapas nebo úlet si zažil?

ODPOVĚĎ:
Já už toho zažil tolik, že nevím co mám napsat dřív. Doufám, že mě už nějaký trapas či úlet nepotká.

Robert_
11. 10. 2006, 21:44

Bral jsi někdy kreatin? Jak se k němu stavíš? Bereš i jiné doplňky výživy?

ODPOVĚĎ:
Kreatin jsem nikdy nebral, slouží k růstu svalové hmoty a to já nepotřebuji. Kluci ho berou, já jím sachariďáky na doplnění stravy po tréninku. Užívám také aminokyseliny, abych se zbavil únavy. K doplňkům výživy se stavím kladně, na vrcholové úrovni je potřeba stravu doplnit tak, aby organismus měl při zátěži možnost co nejrychleji se zregenerovat.

Tomáš Rupert
11. 10. 2006, 21:38

Jaký je Nikola Žerděv, se kterým si hrál?

ODPOVĚĎ:
Zažil jsem jako mladého osmnáctiletého kluka, který neměl v Rusku pocit zodpovědnosti. Byl svůj, dělal si prakticky co chtěl. Na život, který žil, mu peníze, které pod Tichonovem měl, bohatě stačily. Oni všichni tihle mladí Rusové strašně utrácejí za blbosti.

digger
11. 10. 2006, 21:37

Pijou ruští hráči před zápasem vodku? Prej to tam celkem jede.

ODPOVĚĎ:
V den zápasu většinou ne, ale najdou se i hráči co si jdou večer před zápasem posedět a zpříjemní si večer i stakanem vodky. Ale nechci z Rusů dělat notoriky :)

Další stránky
123456>>