Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 108 odpovědí v této kategorii celkem.

Web Briza (web.briza@seznam.cz - Praha/Sparta)
28. 11. 2005, 17:50

Dobrý Den,dělám na webu o Petr Břízovi a rád bych tam přidal i váš názor na něj.(www.petrbriza.wz.cz).Díky moc

ODPOVĚĎ:
Dobrý den. Otázky bylo možné pokladát pouze do 26.11.2005. Vzhledem k tomu, že váš dotaz byl podán po termínu, otázka nebude zodpovězena. Děkuji za pochopení -lv-

No name
26. 11. 2005, 23:22

Ahoj Richarde,

Který zápas ve své kariéře by jsi označil za nejdůležitější a nejkásnější?a který gól?

ODPOVĚĎ:
Ahoj. V tuto chvíli si na žádný pěkný zápas ani branku nevzpomínám, především gólů jsem dal dosti a je velice těžké vybrat jeden jediný. Dobré zápasy jsem odehrál za juniorskou slovenskou reprezentaci, na ně vzpomínám velice rád.

Ctirad
26. 11. 2005, 23:15

Ahoj Richarde...chci se zeptat jestli pijes i alkoholicke napoje...treba pivo..a jeslti by jsi se mnou nekdy nedal pár kousků..kolik zvládneš za večer?

ODPOVĚĎ:
Ahoj. Musím se přiznat, že alkoholické nápoje nepiji vůbec. Raději dám přednost minerálce.

Petr (pk15@atlas.cz - Praha)
26. 11. 2005, 21:31

Ahoj Richarde hrajes hokej i na pocitaci co hrajes na pc
dík Petr

ODPOVĚĎ:
Nejsem milovníkem počítačových her, nehraji je ani výjimečně (úsměv).

miki.bicha (miki.bicha@POST.CZ - TYM BEROUN)
26. 11. 2005, 17:34

Cau Richarde.Myslys ze je Franta Vyborny lepsi nez pan Sindel.Myslys ze ma Marek Schwarz velky respekt od Brizky?miki

ODPOVĚĎ:
Každý trenér je jiný a může hráči přinést nové zkušenosti. Porovnávat trenéry je složité, každý je svým způsobem kvalitní. Schwarz určitý respekt určitě má. Břízka je velice kvalitní a zkušený brankář a Marek se od něj může spoustu věcí naučit.

Jindřiška
26. 11. 2005, 17:28

Ahoj Ríšo. Chtela bych vas pochvalit za vcerejsi vykon proti Litvinovu..od vaseho zraneny asi jeden z nejlepsich co jsem videla..doufam ze v tom budete pokracovat a k asistencim pridate i nejaky pekny gol zase...

ODPOVĚĎ:
Děkuji mnohokrát, budu se snažit.

strawby69 (strawby69@seznam.cz - Praha/SPARTA)
25. 11. 2005, 23:49

Ahoj, prosimtě poděkuj za mě těm hráčům, který se nám tak skvěle odvděčili za fandění s Litvínovem, nevim, jestli si nebyl mezi nima, to bych děkoval i tobě... Jestli takhle budete pokračovat dál, tak si vás tribuny zamilujou a budou fandit, i když budete hrát mizerně... Pak bude skvělá atmosféra, což je asi dobrý pro vás i nás... Takže díky moc jo a at se daří :o)

ODPOVĚĎ:
Jasně, poděkování rád vyřídím. Děkuji.

Jakub Zatkal (JakubZatkal@seznam.cz - Praha)
25. 11. 2005, 19:50

jaky byl vas nejteysi zapas?

ODPOVĚĎ:
Na mistrovství světa "20" jsme hráli klíčový zápas se Švédskem o postup do čtvrtfinále. Pro všechny bylo utkání těžké, ale semkli jsme se a zvítězili.

25. 11. 2005, 18:53

Richarde myslíš že bude chytat Petr Bříza příští pátek 2.12?

Myslím, že bude.

25. 11. 2005, 09:09

Dobrý den Richarde proč v úterý nechytal Petr Bříza?

ODPOVĚĎ:
Asi máte špatné informace (úsměv). Petr Bříza chytal v úterý na Slavii i doma s Kladnem!

Další stránky
123456>>