Marek Kvapil je novou posilou Sparty

úterý 25. 6. 2019 | HC Sparta

Další zvučné jméno posiluje kádr našeho týmu. Do Sparty přichází z Liberce čtyřiatřicetiletý forvard MAREK KVAPIL, druhý nejproduktivnější muž a střelec loňské sezony. „Oblékat dres Sparty vnímám jako obrovskou výzvu ve své kariéře. Moc se na působení v Praze těším, stejně jako na zápasy před tradičně zaplněným hledištěm domácí Oareny,“ říká nová posila, která ve Spartě podepsala víceletou smlouvu.

Do Sparty se vrací reprezentant Michal Řepík

úterý 18. 6. 2019 | HC Sparta

Útok Sparty hlásí už pátou posilu, kterou se stal reprezentační útočník MICHAL ŘEPÍK! Třicetiletý odchovanec našeho klubu se do extraligy vrací po roce a půl, když uplynulý ročník strávil v dresu Slovanu Bratislava a Podolsku. Do následující sezony už ale účastník posledních čtyř světových šampionátů vstoupí jako kmenový hráč Sparty.

Zobrazit celý text

Billa i v další sezoně podpoří Spartu

středa 12. 6. 2019 | HC Sparta

Generálním partnerem hokejové Sparty bude i v příští sezóně Extraligy ledního hokeje společnost BILLA. Čerstvě stvrzené partnerství navazuje na úspěšnou, tři roky trvající spolupráci. Součástí smluvního vztahu zůstane i nadále podpora A-týmu a ještě větší podporu dostane v nadcházejících měsících hokejová mládež. BILLA bude i nadále největším ze 127 partnerů Sparty.

Sparta posiluje útok! Přichází Martin Dočekal

pondělí 3. 6. 2019 | Daniel Ryl, Marek Táborský

Vedení Sparty hlásí čtvrtou letní posilu. Z Komety Brno přichází na roční hostování důrazný útočník MARTIN DOČEKAL, který se stal už čtvrtou ofenzivní posilou sparťanského týmu pod vedením německého trenéra Uweho Kruppa. "Bude důrazným hráčem, které ve Spartě potřebujeme," těší sportovního ředitele Petra Tona.

Jaroslav Hlinka rozšiří sportovní management

středa 29. 5. 2019 | Marek Táborský

Nejefektivnější útočné duo v historii Sparty je opět pohromadě! Sparťanská legenda a nejproduktivnější hráč historie klubu JAROSLAV HLINKA končí hokejovou kariéru a přidává se ke sportovnímu řediteli Petru Tonovi na pozici sportovního manažera.

Novým partnerem Sparty je společnost Daikin

úterý 28. 5. 2019 | HC Sparta

Sparta vítá před novou sezonou významného partnera, kterým se stala společnost Daikin. Lídr v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel rozšířil řadu GOLD partnerů HC Sparta Praha.

Další stránky
123456>>

Polášek: Strašně se těším na partu v kabině

Nová posila! Do Sparty se vrací Adam Polášek

Vitouch: Zahrát si s A-týmem by bylo skvělé!

Vstupenky na derby a přípravu v prodeji!