Do sezony s novým vedením i kapitánem

čtvrtek 5. 9. 2019 | HC Sparta

Do nadcházející sezony Tipsport extraligy vstupujeme s těmi nejvyššími cíli a hodláme naplnit hlavní myšlenku nové klubové kampaně NEZASTAVÍŠ. Výrazně posílený kádr nově povede jako kapitán Michal Řepík.

Na začátku sezony pomůže Marek Ďaloga

pondělí 26. 8. 2019 | Marek Táborský

Minimálně v prvních deseti zápasech sezony vypomůže našemu týmu MAREK ĎALOGA. Zkušený slovenský obránce působil ve Spartě v sezoně 2014/2015 a klubu vypomohl také na konci ročníku 2017/2018. Se Spartou podepsal krátkodobý kontrakt na začátek sezony.

Podepsáno. Hokejová farma Sparty je v Kadani

úterý 23. 7. 2019 | HC Sparta

Do nadcházející sezony vstupuje HC Sparta Praha s novým partnerem. Kadaňští Trhači působící v Chance lize nově fungují jako klubová farma. První pětice hráčů již Kadaň posílila. „Věříme, že dohoda pomůže s rozvojem našich hráčů i hokeje v Kadani,“ říká generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Nová posila! Do Sparty se vrací Adam Polášek

pondělí 15. 7. 2019 | HC Sparta

Vítáme do týmu staronovou posilu! Z ruské KHL se k nám vrací čerstvě osmadvacetiletý obránce ADAM POLÁŠEK, který hájil dres Sparty naposledy ve stříbrné sezoně 2015/2016. „Jsem šťastný, že se vracím do Sparty, která vyhověla mým podmínkám. Mám s klubem nadstandardní vztah, který se touto dohodou ještě více upevnil,“ říká spokojený obránce.

Marek Kvapil je novou posilou Sparty

úterý 25. 6. 2019 | HC Sparta

Další zvučné jméno posiluje kádr našeho týmu. Do Sparty přichází z Liberce čtyřiatřicetiletý forvard MAREK KVAPIL, druhý nejproduktivnější muž a střelec loňské sezony. „Oblékat dres Sparty vnímám jako obrovskou výzvu ve své kariéře. Moc se na působení v Praze těším, stejně jako na zápasy před tradičně zaplněným hledištěm domácí Oareny,“ říká nová posila, která ve Spartě podepsala víceletou smlouvu.

Do Sparty se vrací reprezentant Michal Řepík

úterý 18. 6. 2019 | HC Sparta

Útok Sparty hlásí už pátou posilu, kterou se stal reprezentační útočník MICHAL ŘEPÍK! Třicetiletý odchovanec našeho klubu se do extraligy vrací po roce a půl, když uplynulý ročník strávil v dresu Slovanu Bratislava a Podolsku. Do následující sezony už ale účastník posledních čtyř světových šampionátů vstoupí jako kmenový hráč Sparty.

Další stránky
123456>>
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Kometa Brno