Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
28 středa 1.12.2021 Liberec Kometa 2:4
28 úterý 30.11.2021 Zlín Plzeň 1:2
28 úterý 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
28 úterý 30.11.2021 Vítkovice Č.Budějovice 4:2
28 úterý 30.11.2021 Hr. Králové Litvínov 3:2
28 úterý 30.11.2021 Olomouc Pardubice 1:4
28 úterý 30.11.2021 Kladno Ml. Boleslav 2:1
 
27 neděle 28.11.2021 Sparta Liberec 4:1
27 neděle 28.11.2021 Třinec Olomouc 5:1
27 neděle 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
27 neděle 28.11.2021 Ml. Boleslav Zlín 3:1
27 neděle 28.11.2021 Plzeň Kladno 4:1
27 neděle 28.11.2021 Kometa Hr. Králové 1:3
 
26 pátek 26.11.2021 Hr. Králové Sparta 3:8
26 pátek 26.11.2021 K. Vary Ml. Boleslav 3:0
26 pátek 26.11.2021 Litvínov Č.Budějovice 3:2
26 pátek 26.11.2021 Vítkovice Kometa 3:2
26 pátek 26.11.2021 Liberec Plzeň 4:2
26 čtvrtek 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
6 středa 24.11.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
 
27 úterý 23.11.2021 Č.Budějovice K. Vary 2:5
 
25 úterý 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 neděle 21.11.2021 K. Vary Třinec 2:5
25 neděle 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 neděle 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
25 neděle 21.11.2021 Kometa Litvínov 4:2
25 neděle 21.11.2021 Olomouc Kladno 4:3
25 neděle 21.11.2021 Č.Budějovice Sparta 2:0
 
24 pátek 19.11.2021 Zlín Olomouc 3:2
24 pátek 19.11.2021 K. Vary Pardubice 4:1
24 pátek 19.11.2021 Litvínov Ml. Boleslav 5:0
24 pátek 19.11.2021 Vítkovice Sparta 3:2
24 pátek 19.11.2021 Liberec Třinec 2:4
24 pátek 19.11.2021 Hr. Králové Plzeň 7:4
24 čtvrtek 18.11.2021 Č.Budějovice Kometa 2:3
 
21 středa 17.11.2021 Kladno K. Vary 3:2
 
10 středa 17.11.2021 Vítkovice Plzeň 2:3
 
23 neděle 7.11.2021 Třinec Vítkovice 2:1
23 neděle 7.11.2021 Zlín Kladno 1:5
23 neděle 7.11.2021 Ml. Boleslav Č.Budějovice 1:4
23 neděle 7.11.2021 Liberec Olomouc 4:6
23 neděle 7.11.2021 Kometa Sparta 2:5
23 neděle 7.11.2021 Plzeň Litvínov 3:4
23 neděle 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pátek 5.11.2021 Třinec Kladno 2:0
22 pátek 5.11.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 1:2
22 pátek 5.11.2021 K. Vary Zlín 4:1
22 pátek 5.11.2021 Č.Budějovice Pardubice 2:3
22 pátek 5.11.2021 Hr. Králové Olomouc 5:1
22 pátek 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
22 čtvrtek 4.11.2021 Litvínov Sparta 3:2
 
21 úterý 2.11.2021 Třinec Hr. Králové 0:2
21 úterý 2.11.2021 Zlín Liberec 1:2
21 úterý 2.11.2021 Ml. Boleslav Sparta 3:2
21 úterý 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
21 úterý 2.11.2021 Pardubice Litvínov 4:2
21 úterý 2.11.2021 Olomouc Vítkovice 2:0
 
20 neděle 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 neděle 31.10.2021 Hr. Králové Zlín 4:1
20 neděle 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
20 neděle 31.10.2021 Plzeň Sparta 6:3
20 neděle 31.10.2021 Kometa Třinec 2:3
20 neděle 31.10.2021 Litvínov Kladno 4:3
20 neděle 31.10.2021 Vítkovice Pardubice 4:1
 
19 pátek 29.10.2021 Třinec Sparta 4:2
19 pátek 29.10.2021 Ml. Boleslav Plzeň 2:1
19 pátek 29.10.2021 K. Vary Hr. Králové 1:4
19 pátek 29.10.2021 Vítkovice Zlín 2:1
19 pátek 29.10.2021 Kladno Liberec 2:4
19 pátek 29.10.2021 Olomouc Č.Budějovice 2:5
19 pátek 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 úterý 26.10.2021 Litvínov Třinec 2:5
18 úterý 26.10.2021 Plzeň Olomouc 6:1
18 úterý 26.10.2021 Č.Budějovice Zlín 4:2
18 úterý 26.10.2021 Liberec K. Vary 3:2
18 úterý 26.10.2021 Kometa Ml. Boleslav 6:1
18 úterý 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 neděle 24.10.2021 Plzeň Třinec 1:2
17 neděle 24.10.2021 K. Vary Vítkovice 2:3
17 neděle 24.10.2021 Zlín Kometa 5:3
17 neděle 24.10.2021 Liberec Litvínov 3:0
17 neděle 24.10.2021 Kladno Č.Budějovice 4:3
17 neděle 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 neděle 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
16 pátek 22.10.2021 Č.Budějovice Třinec 0:1
16 pátek 22.10.2021 Litvínov Zlín 2:1
16 pátek 22.10.2021 Vítkovice Kladno 2:1
16 pátek 22.10.2021 Plzeň Pardubice 3:2
16 pátek 22.10.2021 Hr. Králové Liberec 4:1
16 čtvrtek 21.10.2021 K. Vary Kometa 5:3
16 čtvrtek 21.10.2021 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
18 středa 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
8 středa 20.10.2021 Vítkovice Třinec 1:4
 
35 úterý 19.10.2021 Plzeň Sparta 5:4
 
15 neděle 17.10.2021 Litvínov K. Vary 4:3
15 neděle 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 neděle 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
15 neděle 17.10.2021 Třinec Ml. Boleslav 5:0
15 neděle 17.10.2021 Č.Budějovice Hr. Králové 4:3
15 neděle 17.10.2021 Kometa Olomouc 4:1
 
14 pátek 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 pátek 15.10.2021 Zlín Sparta 1:4
14 pátek 15.10.2021 Olomouc Litvínov 1:0
14 pátek 15.10.2021 Hr. Králové Vítkovice 4:2
14 čtvrtek 14.10.2021 K. Vary Plzeň 3:0
14 čtvrtek 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
5 středa 13.10.2021 Pardubice Vítkovice 6:0
 
13 úterý 12.10.2021 Kometa Liberec 3:1
13 neděle 10.10.2021 Sparta K. Vary 8:4
13 neděle 10.10.2021 Plzeň Zlín 4:1
13 neděle 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 neděle 10.10.2021 Ml. Boleslav Kladno 3:0
13 neděle 10.10.2021 Litvínov Hr. Králové 3:4
13 neděle 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pátek 8.10.2021 K. Vary Č.Budějovice 3:5
12 pátek 8.10.2021 Vítkovice Litvínov 1:4
12 pátek 8.10.2021 Zlín Ml. Boleslav 0:4
12 pátek 8.10.2021 Hr. Králové Kometa 3:0
12 pátek 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
12 pátek 8.10.2021 Kladno Plzeň 1:8
12 pátek 8.10.2021 Olomouc Třinec 1:2
 
15 úterý 5.10.2021 Pardubice Zlín 5:1
 
14 úterý 5.10.2021 Liberec Č.Budějovice 3:2
 
11 neděle 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 neděle 3.10.2021 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
11 neděle 3.10.2021 Plzeň Liberec 3:1
11 neděle 3.10.2021 Třinec Zlín 2:1
11 neděle 3.10.2021 Č.Budějovice Litvínov 0:3
11 neděle 3.10.2021 Kometa Vítkovice 1:2
11 neděle 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pátek 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
10 pátek 1.10.2021 Č.Budějovice Sparta 5:2
10 pátek 1.10.2021 Litvínov Kometa 3:4
10 pátek 1.10.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
10 pátek 1.10.2021 Liberec Pardubice 3:4
10 čtvrtek 30.9.2021 Kladno Olomouc 2:3
 
9 úterý 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
9 úterý 28.9.2021 Plzeň Hr. Králové 4:2
9 úterý 28.9.2021 Pardubice K. Vary 2:1
9 úterý 28.9.2021 Kometa Č.Budějovice 1:4
9 úterý 28.9.2021 Třinec Liberec 7:2
9 úterý 28.9.2021 Olomouc Zlín 4:2
9 úterý 28.9.2021 Sparta Vítkovice 3:1
 
8 neděle 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 neděle 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
8 neděle 26.9.2021 Olomouc Liberec 3:1
8 neděle 26.9.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:6
8 neděle 26.9.2021 Hr. Králové Pardubice 5:2
8 neděle 26.9.2021 Litvínov Plzeň 2:5
 
7 pátek 24.9.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
7 pátek 24.9.2021 Zlín K. Vary 0:3
7 pátek 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pátek 24.9.2021 Olomouc Hr. Králové 2:3
7 pátek 24.9.2021 Pardubice Č.Budějovice 3:2
7 pátek 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
7 čtvrtek 23.9.2021 Sparta Litvínov 6:4
 
6 středa 22.9.2021 Hr. Králové Třinec 2:3
6 úterý 21.9.2021 K. Vary Kladno 7:4
6 úterý 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 úterý 21.9.2021 Litvínov Pardubice 4:7
6 úterý 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
6 úterý 21.9.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:1
 
5 neděle 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 neděle 19.9.2021 Kladno Litvínov 3:2
5 neděle 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 neděle 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 neděle 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
5 neděle 19.9.2021 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
4 pátek 17.9.2021 Zlín Vítkovice 3:6
4 pátek 17.9.2021 Č.Budějovice Olomouc 5:2
4 pátek 17.9.2021 Liberec Kladno 3:2
4 pátek 17.9.2021 Hr. Králové K. Vary 3:2
4 pátek 17.9.2021 Sparta Třinec 4:7
4 čtvrtek 16.9.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
4 čtvrtek 16.9.2021 Kometa Pardubice 3:2
 
3 úterý 14.9.2021 Pardubice Sparta 2:5
3 úterý 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
3 úterý 14.9.2021 K. Vary Liberec 2:3
3 úterý 14.9.2021 Zlín Č.Budějovice 3:4
3 úterý 14.9.2021 Ml. Boleslav Kometa 5:1
3 úterý 14.9.2021 Olomouc Plzeň 4:1
3 úterý 14.9.2021 Kladno Hr. Králové 0:3
 
2 neděle 12.9.2021 K. Vary Vítkovice 4:1
2 neděle 12.9.2021 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 neděle 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 neděle 12.9.2021 Č.Budějovice Kladno 7:5
2 neděle 12.9.2021 Plzeň Třinec 3:2
2 neděle 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pátek 10.9.2021 Třinec Č.Budějovice 4:0
1 pátek 10.9.2021 Zlín Litvínov 2:4
1 pátek 10.9.2021 Liberec Hr. Králové 1:0
1 pátek 10.9.2021 Pardubice Plzeň 4:0
1 pátek 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p
1 pátek 10.9.2021 Kladno Vítkovice 1:2
1 středa 8.9.2021 K. Vary Kometa 4:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:04x
2:19x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:05x
3:17x
3:217x
3:2pp9x
3:2sn2x
4:02x
4:112x
4:29x
4:36x
4:3pp5x
4:3sn3x
5:02x
5:14x
5:23x
5:33x
5:41x
6:01x
6:12x
6:31x
6:41x
7:21x
7:42x
7:51x
8:41x
0:11x
0:1pp1x
0:22x
0:33x
0:41x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:31x
1:47x
1:51x
1:61x
1:81x
2:39x
2:3pp3x
2:3sn4x
2:45x
2:57x
3:46x
3:4pp3x
3:4sn3x
3:51x
3:61x
3:81x
4:5pp1x
4:61x
4:72x
5:6pp1x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Prosinec odstartujeme doma proti Zlínu!

​Sparťanská krev #15: Rekord těsně padl!

Strnad: Jsme rádi, že vítězná vlna pokračuje

Rezervace míst na zápasy se Zlínem a Rögle