5., pátek 30. 9. 1994
Olomouc - Sparta OLO - SPA
Olomouc: Cagaš - Tomášek, Látal, Kuntoš, Flašar, Tejkl - Zima, Navrátil, T. Martinec, Smeták, Fabián, Eichenmann, Chalánek, Nohel, Brančík, Vavrečka, Slavík.
Sparta: Čapek - Ptáček, Táborský, Toužimský, Šrek, Kruliš, Boháček - Kverka, Geffert, Šimek, Vasilev, Hlaváč, Sup, M. Hlinka, Kukačka, P. Martinec, Bruk.
Branky a nahrávky: 20. T. Martinec (Zima), 24. Eichenmann (Chalánek), 26. Fabián (Eichenmann), 60. Smeták (Eichenmann) - 5. Bruk (Táborský, P. Martinec), 11. Bruk (Táborský, Šrek). Rozhodčí: Bolina - Český, Bláha. Vyloučení: 10:7, navíc Flašar (OLO) 10 minut - napadení, Boháček (SPA) 10 minut - vražení na hrazení, Smeták (OLO) 10 minut - vražení na hrazení. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 6000. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 0:2, 4:2.