19., pátek 18. 11. 1994
Vsetín - Sparta VSE - SPA
Vsetín: Čechmánek - Tichý, Jaškin, Pavelec, Vrla, Měsíček, A. Stavjaňa - Stantien, Galkin, Beránek, Mařák, Tomek, Barus, Jenáček, M. Stavjaňa, Forch, Vlach.
Sparta: Čapek - Ptáček, Táborský, Nedvěd, Toužimský, Musil, Šrek, Kučera - Kverka, Zelenka, Geffert, Potajčuk, Hlaváč, M. Hlinka, Kukačka, Kastner, P. Martinec, Bruk.
Branky a nahrávky: 2. M. Stavjaňa (Galkin), 4. Beránek (Vrla, M. Stavjaňa), 48. Mařák - 21. Kastner (M. Hlinka), 40. P. Martinec (Potajčuk, Musil), 53. P. Martinec (Hlaváč, Nedvěd). Rozhodčí: Bolina - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:7, navíc Čechmánek (VSE) 10 minut, osobní trest, A. Stavjaňa (VSE) 10 minut, osobní trest, Vlach (VSE) 10 minut, osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 4995. Střely na branku: 37:34. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3.