41., pátek 23. 1. 1998
Sparta - Pardubice SPA - PCE
Sparta: Hnilička - Ptáček, Kučera, J. Nedvěd, Toužimský, Burda, Kročák - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Duda, T. Jelínek, Sivek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Pardubice: Barta - R. Pospíšil, Kříž, Pácal, Cypliakov, Píša, Malinský - T. Martinec, T. Blažek, P. Sýkora, Kudrna, S. Procházka, Rozsíval, Plášek, Kábrt, Pýcha, Jantovský.
Branky a nahrávky: 6. Chabada (Burda, Toužimský), 15. J. Hlinka (J. Nedvěd, Ptáček) - 17. Pácal (T. Blažek, Jantovský). Rozhodčí: Šindler - Kostka, Fiala. Vyloučení: 6:5, navíc Zelenka (SPA) 5 + OK za vražení na hrazení, Jantovský (PCE) 4 minuty - hrubost, T. Blažek (PCE) 10 minut - osobní trest ve hře. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 8618. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1.