ČF3, úterý 24. 3. 1998
Plzeň - Sparta PLZ - SPA
Plzeň: Salfický - Čech, Kříž, Hanzlík, Řezníček, Šrek, Zetek, Vlček - Geffert, Porák, Vostřák, Jelen, Navrátil, Bednář, Mi. Straka, Musil, Pospíšil.
Sparta: Hnilička - Ptáček, Kučera, Kročák, Adam, Burda, Vykoukal - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Duda, T. Jelínek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Branky a nahrávky: 3. Bednář (Navrátil), 40. Mi. Straka (Navrátil, Bednář), 42. Mi. Straka (Jelen), 52. Bednář (Geffert, Šrek), 60. Vostřák (Pospíšil) - 7. Kverka (J. Hlinka, Vykoukal), 9. J. Hlinka (Ptáček, M. Hlinka). Rozhodčí: Vokurka - Husák, Křivský. Vyloučení: 5:7, navíc Žemlička (SPA) 10 minut - NAD, Jelen (PLZ) 5 minut za hrubost + 20 minut - NAD. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 8315. Střely na branku: 42:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.