LET - SPA 0:5 - Mladší dorost přehrál Letňany

9., neděle 9. 10. 2016
Letňany - Sparta LET - SPA
Letňany: Pařík – Klikorka, Krutil, Klatt, Riley, Fleischman, Zedek, Krchňák – Rudolf, Adamec, Tzovairis, Pětník, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas.
Sparta: Škorpík – Bureš, Truhlář, Bláha, Vandirek, J. Najman, Slavíček, Guryevskiy, Zemchenkov, Kumpošt – Prymula, Pšenička, Klimo, Čermák, Čížek, Rubeš, Obadal, Vitouch, M. Najman, Vágner, Gluzman.
Branky a nahrávky: 12. Rubeš (Gluzman), 24. Vandirek (Čermák, Škorpík), 48. Obadal (Gluzman, Rubeš), 52. Vitouch TS, 60. Pšenička (Obadal). Rozhodčí: Folk - Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: 21:50. Průběh utkání: 0:5.
Mladší dorostenci Sparty k dalšímu zápasu ELIOD Extraligy zajížděli na led nedalekých Letňan. U svého souseda šli už ve dvanácté minutě do vedení zásluhou Václava Rubeše. Stav po dvou třetinách hovořil pro sparťany, kteří vedli 2:0. Ve třetím dějství se jim ještě podařilo třikrát skórovat, poslední branku v zápase měl na svědomí sparťanský útočník Ondřej Pšenička. Svěřenci trenéra Jaroslava Nedvěda dále válí, jelikož stále nepoznali hořkost porážky.