11. 1. 2019 | Pavel Mádl

SPA - CEB 1:3 - Junioři nestačili na Motor

II/10, pátek 11. 1. 2019
Sparta - České Budějovice SPA - CEB
Sparta: Cichoň – Bláha, Pika, Havlín, Prchal, Tomek, Gajdoš – Klimo, Schwamberger, Kropáček, Slavíček, Obadal, Rubeš, Pšenička, Kuracina, Gluzman, Čech, Vitouch.
České Budějovice: Dvořák – Škola, Hubata, Svach, Pavlát, J. Novák, Prospal – Tlačil, Vaculík, Řezáč, Š. Masopust, Hrubec, M. Masopust, Ryba, Janoch, Schwartz, P. Novák, Čížek, Silný.
Branky a nahrávky: 46. Klimo (Vitouch, Kropáček) – 40. P. Novák, 50. P. Novák (Svach), 59. Tlačil (P. Novák), 63. Čížek (Hubata, Schwartz). Rozhodčí: Pavlovič - Kučera, Šimánek. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 108. Střely na branku: 33:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Sparťanští junioři překvapivě prohráli v desátém kole skupiny o pořadí v play off s posledním českobudějovickým Motorem, a neodčinili tak prohru z posledního zápasu na ledě Komety Brno. Jediným úspěšným střelcem domácích byl Michal Klimo. Naopak výhru hostů zařídil dvěma brankami a jednou asistencí Pavel Novák, a tým z jihu Čech tak po osmi zápasech bodoval.