2. 3. 2018 Jakub Borovský

SPA - CHM 5:4 - Junioři vybojovali zápas plný zvratů

II/5, pátek 2. 3. 2018
Sparta - Chomutov SPA - CHM
Sparta: Wolf – M. Jandus, Janda, Mrkvička, Sedliský, Eliáš (A), Jeřábek, – Komárek, T. Jandus (A), Schwamberger, Procházka, Pejchal, Chlouba, Kropáček, Dubský (C), Wojnar. Trenér: Pavel Geffert.
Chomutov: Běhula – Buchtela, Kopic, Kleiner, D. Novák, Studený, A. Novák (C), Hajič (A) – Köver, Bajer, Polák (A), Hřebíček, Chlán, Kulich, Veselý, Šeliga, Šišolák, Šilar, Ouřada. Trenér: Jaroslav Beck.
Branky a nahrávky: 9. Mrkvička (Kropáček, Pejchal), 38. Komárek (Jandus M., Procházka), 45. Jeřábek (Jandus T., Wojnar), 58. Jandus T., 59. Jandus M. (Procházka, Komárek) – 17. Chlán (Köver, Hřebíček), 46. Šilar (Polák, Ouřada), 57. Buchtela (Chlán, Hajič), 58. Buchtela. Rozhodčí: Vokřál – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 6:3. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 49:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4, 5:4.
Napínavý průběh mělo páteční utkání juniorů Sparty proti Chomutovu. Sparťané se dostali do vedení 3:1, Piráti se ale nevzdali a třemi góly v řadě se v 58. minutě dostali do vedení. I tak se ale nakonec ze tří bodů radují Pražané, kteří během šedesáti sekund stihli dvě branky a překlopili utkání na svou stranu.
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Neuvirth: Chci ve Spartě slavit titul!

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Jurčina: Rauma? Máme se na co těšit

Permanentkáři si mohou vyzvednout ročenku!