22. 12. 2018 Vojtěch Martinek

SPA - LIB 4:3 - Junioři otočili duel s Tygry!

II/7, sobota 22. 12. 2018
Sparta - Liberec SPA - LIB
Sparta: Cichoň – Bláha, Ducháč, Prchal, Guryevskiy, Tomek, Gajdoš – Vitouch M., Klimo, Schwamberger, Slavíček, Obadal, Rubeš, Obadal, Rubeš, Pšenička, Dani, Vitouch D., Gluzman.
Liberec: Pařík – Aubrecht, Hampl, Charvát, Kovář, Had, Ira, Kollert – Křepelka, Šafařovský, Jansa, Jiruš, Klapka, Liška, Cikhart, Vomáčka, Rossmy, Šeliga, Žemba.
Branky a nahrávky: 16 . Vitouch D. (Bláha, Dani), 33. Pšenička (Slavíček, Dani), 49. Schwamberger (Pšenička, Gluzman), 56. Klimo, rozh. gól v nadstavbě Slavíček – 6. Klapka (Kollert, Jiruš), 24. Cikhart, 27. Žemba (Šeliga, Cikhart). Rozhodčí: Horák – Zháňal, Karda. Vyloučení: 5:7, navíc Prchal, Gajdoš (oba SPA), Charvát, Aubrecht (oba LIB) 5+OK. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 108. Střely na branku: 42:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.
Sparťanští junioři stále válí – po vítězství 9:4 v pražském derby nad Slavií zvládli porazit i Liberec, a vyhráli tak už poosmé v řadě! Tentokrát byla ale cesta k bodům o něco složitější, jelikož v polovině utkání prohrávali o dvě branky. Nakonec se však svěřencům Jana Tlačila podařilo nejen skóre otočit a zvítězit 4:3, ale dokonce i uspět v pozápasové nadstavbě. Hosté se tak na sever Čech vraceli s prázdnou.
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

​V příští sezoně budeme ještě silnější

Hráči přistoupili na dočasné snížení platu

Jiří Hrdina: Ze Sparty jsem měl dobrý pocit

​Buchtele prodloužil kontrakt se Spartou