SPA - PCE 4:3 - Starší dorost přetlačil Pardubice

II/10, sobota 30. 12. 2017
Sparta - Pardubice SPA - PCE
Sparta: Švehlák – Bureš, J. Najman, Tůma, Havlín, Prchal, Vorobjev, Bláha, Lis, Gajdoš – M. Najman, Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Obadal, Slavíček, Flídr, Čech, Vitouch.
Pardubice: Nečas – Dubovčí, Oliva, Leder, Pejzl, Kaštánek, Jelínek, Škorec, Blažej – Šír, Poul, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Rouha.
Branky a nahrávky: 20. Dani (TS), 25. Čech (Bláha, Havlín), 43. Havlín (Prymula, Dani), 53. Vitouch (Prchal, Pšenička) – 26. Trejbal (Rozlílek, Chára), 27. Kostka (Chára, Oliva), 53. Oliva (Škorec, Trejbal). Rozhodčí: Micka – Klouček, Nekvapil. Vyloučení: 5:6, navíc Leder (PCE) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 103. Střely na branku: 32:23. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3.
V posledním utkání roku 2017 přivítali sparťanští starší dorostenci na svém ledě Pardubice. V první třetině poslal svěřence kouče Richarda Žemličky do vedení Miroslav Dani z trestného střílení, náskok zvýrazil Štěpán Čech. Hráči Dynama se nevzdali a dvěma slepenými góly srovnali stav. Na další dva sparťanské góly v podání Ondřeje Havlína a Davida Vitoucha už ale odpověděli jen jednou trefou a prohráli nejmenším možným rozdílem.