18. 1. 2020 | Petr Pavlík

CEB - SPA 0:8 - Junioři vezou vysokou výhru!

34., sobota 18. 1. 2020
České Budějovice - Sparta CEB - SPA
České Budějovice: Ludvík (26. Dvořák) – Novák, Pavlát, Hubata, Remta, Cibuzar – Masopust, Krcho, Silný, Janoch, Čížek Hrubec, Řezáč, Pouzar, Ryba, Hracholski, Schwartz.
Sparta: Cichoň – Fiala, Guryevskiy, Vorobjev, Bláha, Prchal, Tomek, Chvátal, Gajdoš – Prymula, Kulhánek, Klimo, Krchňák, Slavíček, Rubeš, Routa, Konečný, Arnošt, Gluzman.
Branky a nahrávky: 9. Konečný (Bláha, Routa), 19. Konečný (Routa, Slavíček), 24. Rubeš (Gluzman, Prchal), 26. Rubeš (Krchňák, Chvátal), 29. Rubeš (Klimo, Tomek), 31. Rubeš (Prymula, Klimo), 46. Slavíček (Prchal, Arnošt), 51. Arnošt (Krchňák, Kulhánek). Rozhodčí: Lacina - Zíka, Jindra. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 36:45. Průběh utkání: 0:8.
Nejlepší zápas v této sezoně mají za sebou sparťanští junioři, kteří si chtěli napravit reputaci po předešlém nezdaru na ledě Kladna. Utkání v Českých Budějovicích doslova opanovali, mezi hlavní strůjce vítězství patří čtyřgólový Václav Rubeš nebo brankář Oldřich Cichoň, který pochytal všech 36 soupeřových střel a zaznamenal čisté konto! Sparťané zvítězili v celkovém součtu 8:0.

Jaroslav Šíma – krev a srdce Sparty

Zemřel Jaroslav Šíma, člen Klubu legend

Zahálka: Sparta je pro fanoušky náboženství

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020