12. 3. 2016 | Petr Pavlík

JIH - SPA 1:4 - Junioři jsou ve čtvrtfinále!

OF3, sobota 12. 3. 2016
Jihlava - Sparta JIH - SPA
Jihlava: Kořenář - Pospíchal, Půža, Srnský, Váňa, Kadlec, Hohl - Vala, Dufek, Ondráček, Najman, Dvořák, Kolouch, Bambula, Peschout, Kousal.
Sparta: Pírs - M. Jandus, Mikliš, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák - Černoch, T. Jandus, Lojka, Havel, Györi, Kulda, Pulkrab, D. Schwamberger, Hozák, Sladkovský, O. Procházka.
Branky a nahrávky: 31. Kousal (Najman) - 13. Sladkovský (T. Jandus, M. Jandus), 26. Černoch (Hozák, Mikliš), 28. Hozák (Černoch, Bednárik), 58. O. Procházka (Havel, Pulkrab). Rozhodčí: Čech - Skopal, Reich. Vyloučení: 9:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 30:43. Průběh utkání: 0:1, 1:2, 0:1.
Juniorka Sparty třetí zápas osmifinálové série zvládla na výbornou a postoupila do dalšího kola play off. Stránského svěřenci už vedli 3:0, ale Jihlavané bojovali a vytěžili snížení na 1:3 ze svého pohledu. Avšak další branku se jim už vstřelit nepodařilo. Naopak na druhé straně vypukla radost, když na konci třetí třetiny dokonal skalp Jihlavy sparťan Ondřej Procházka, který upravil skóre na konečných 4:1 pro pražský tým. Ten si tedy po celkovém triumfu v sérii 3:0 na zápasy veze domů postup mezi nejlepších osm celků sezony.
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kvapil: Druhé zranění už bylo frustrující

Forman: Ve Spartě chci zůstat dlouho

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Sparta na Spengleru: tituly i hvězdné posily