Juniorka v Kladně nezaváhala a odvezla si vítězství

33., středa 24. 11. 2010
Kladno - Sparta KLA - SPA
Kladno: Ilašenko - David, Gutwald, Jupa, Koranda, Steigauf, Tomáš - Krpata, Bernat, Doskočil, Drda, Hybner, Kupec, Máša, Medřický, Melka, Obr, Palaščák, Redlich, Vyšín
Sparta: Kocián - Sobotka, Švaříček, Veselý, Kolář, Drvota, Žovinec - Knijazev, Chára, Puna, Ribalkin, Kučera, Dvořák, Rubeš, Sovík, Eis, Brzobohatý, Forman, Hudec, Hampl
Branky a nahrávky: 9. Tomáš (Krpata) - 10. Eis (Sovík, Rubeš), 31. Kučera (Sovík, Eis), 36. Žovinec (Hampl, Hudec), 54. Eis (Žovinec, Sovík). Rozhodčí: J.Smitka - A.Hejl, O.Žídek. Vyloučení: 3:5, navíc Palaščák (KLA) 5 minut + do konce utkání a Forman (SPA) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 33:39. Průběh utkání: 1:0, 1:4.
K l a d n o - Dalším kolem pokračovala NOEN extraliga juniorů a Sparta zavítala na led Kladna. V pondělním utkání sice prohrávala po brance domácího Tomáše, ale ihned po minutě srovnala skóre a ve druhé periodě rozhodla o osudu utkání. Do tabulky si připisuje další vítězství, které má na svědomí Stanislav Eis a Robert Sovík. První vsítil dvě branky a druhý byl u tří branek, jakožto nahrávající hráč.