KLA - SPA 2:4 - Junioři zaútočili v Kladně, vezou tři body

19., pátek 18. 11. 2016
Kladno - Sparta KLA - SPA
Kladno: Stahl – Haveka, Cibák, Chládek, Šíma, Zelingr, Malý – Piovarčí, Patyk, Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel, Janeček, Řepka, Kubík, Keszi, Kalaj, Čermák. Trenér: Jindřich Lidický.
Sparta: Nahodil – Jandus, Janda, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Vandas, Sedliský – Kern, Svoboda, Seniov, Maršoun, Safin, Kulda, Pejchal, Chlouba, Krátký, Dubský, Wojnar. Trenér: Pavel Geffert.
Branky a nahrávky: 6. Schildhabel (Kubík, Kalaj), 12. Havelka (Schildhabel, Kalaj) – 28. Kern (M. Jandus), 29. Jandus (Safin, Kern), 40. M. Jandus (Krátký, Kulda), 53. Dubský (Maršoun, Chlouba). Rozhodčí: Pavlovič – Marek, Kučera. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 37:20. Průběh utkání: 2:4.
Sparťanská juniorka má za sebou dvě vysoké výhry a i tentokrát se jí podařilo zvítězit s nemalým rozdílem. Utkání v nedalekém Kladně se pro ni ale zpočátku nevyvíjelo zrovna idylicky. Po první třetině prohrávala 0:2, ale ještě před uplynutím třiceti minut základní hrací doby se jí podařilo vyrovnat. V samotném závěru prostřední třetiny se Sparta dostala do vedení a v poslední periodě svůj obrat stvrdila čtvrtou brankou. Dva čisté průstřely soupeřova brankáře si v tomto utkání připsal Martin Jandus.