KLA - SPA 2:6 - Junioři vstoupili do nového roku vysokou výhrou

27., čtvrtek 3. 1. 2013
Kladno - Sparta KLA - SPA
Kladno: Exner - Bunda, Tomáš, Vodák, David, Doudera, Hájek, Kolařík, Veselý P. - Slánský, Strnad, Redlich, Znamenáček, Kalla, Habrdla, Gottlieb, Véber, Král, Fiala, Janeček, Novák.
Sparta: Bílek P. - Bílek D., Vítek, Skřivánek, Březina, Veselý T., Doležal, Škop, Müller, Bodnár, Brém, Slavíček, Teubner, Pokorný, Brzobohatý, Eis, Arnošt, Matějček, Merta, Dvořáček, Procházka.
Branky a nahrávky: 28. Veselý (Fiala, Král), 34. Strnad (Kolařík, Véber) - 3. Skřivánek (Vítek, Procházka), 16. Brzobohatý (Dvořáček), 30. Bodnár (Škop, Merta), 32. Dvořáček (Skřivánek, Procházka), 51. Doležal (Škop), 56. Brzobohatý (Dvořáček). Rozhodčí: Petružálek - Koskuba, Šulo. Vyloučení: 7:9, navíc Gottlieb (KLA) 10 minut. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 44:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6.
K l a d n o - Svěřenci kouče Pavla Gefferta vezou z kladenského ledu cenné tři body. Střetnutí od začátku kontrolovali, po první třetině vedli už 2:0 a na na každé snížení domácích odpověděli další brankou. Hned dva ze šesti sparťanských gólů vstřelil útočník Patrick Brzobohatý.