KOB - SPA 4:6 - Dorostenci urvali výhru!

II/5, sobota 5. 1. 2019
Kobra - Sparta KPR - SPA
Kobra: Černý – Bucek (A), Mašek, Šesták, Bartoň, Frydrich – Král (C), Tichý (A), Rajilic, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, M. Kvasnička, J. Tůma. Trenér: Milan Vrzal.
Sparta: Dlouhý – Tomov, Brůna, Ducháč (A), Ludvík, Menzel, Horáček – Pražák, Broš, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, Němec, M. Vitouch (C), Výkruta. Trenér: Richard Žemlička.
Branky a nahrávky: 28. Mašek (J. Tůma, Valenta), 32. Tůma (Bucek), 52. M. Kvasnička (Rajilič), 55. Strnad (Valenta, Bucek) - 5. Krupička (Brůna), 12. Mácha (Horáček), 16. Broš (Mácha, Krupička), 37. Krupička, 54. M. Vitouch TS, 59. Broš (Krupička, Mácha), roz. gól v nadstavbě 64. Broš (M. Vitouch, Ducháč). Rozhodčí: Hornáček - Dědek, Sekera. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 87. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6.
Sparťané v dohrávce pátého kola druhé části sezony zajížděli na led pražské Kobry, která sídlí v Braníku. Svěřenci trenéra Richarda Žemličky odskočili v první třetině už do tříbrankového trháku, díky němuž v závěru utkání zvítězili po gólové přestřelce 6:4. V nadstavbovém prodloužení se hrálo na obě strany, v němž svým hattrickem zařídil svému týmu bonusový bod Josef Broš.