13., sobota 23. 10. 2021
Karlovy Vary - Sparta KVA - SPA
Karlovy Vary: Bočan - Bulka, Krajčík, Blengino, Dorot, Zolnaj, Vogel - Rymon, Botoš, Šlechta, Šmajda, Adámek, Seidler, Varvařovský, Kupčo, Kusak.
Sparta: Hrabal - Tomov, Šindelek, David, Tomek, Červenka, Ducháč, Chvátal, Port - Kubánek, Hauser, Krupička, Kalný, Slavíček, Bareš, Fábry, M. Vitouch, Zembol.
Branky a nahrávky: 21. Adámek, 40. Botoš (Kusak) - 6. Fábry (Hauser, Krupička), 42. M. Vitouch (Ducháč, Tomek), 65. Slavíček (Tomov). Rozhodčí: Hlinka - Tichý, Pěkný. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Sparťanští junioři odehráli náročné utkání na ledě Karlových Varů, kde o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. Svěřenci kouče Richarda Žemličky dotáhli ve třetí třetině jednobrankovou ztrátu a v poslední minutě prodloužení rozhodl o zisku dvou bodů útočník Josef Slavíček.