OF4, úterý 8. 3. 2016
Karlovy Vary - Sparta KVA - SPA
Karlovy Vary: Beran – Vápeník (A), Klejna, Bernáth, Štaif, Pátek, Hrůša, Kala – Bečka, Kurfürst (C), Prošek, Pastyřík, Horký (A), Šýla, Tlačil, Halberštát, Salnikov, Hoang, Slabý, Habr.
Sparta: Wolf – Jeřábek (A), Sedliský, Vandas (A), Eliáš, Vízner, Janda, Horský – Dubský, Komárek (C), Michnáč, Šmerha, Schwamberger, Safin, Maršoun, Nacházel, Wojnar, Šrámek, Švarc, Šišolák.
Branky a nahrávky: 28. Prošek (Vápeník), 32. Bečka (Tlačil, Slabý), 35. Pastyřík (Klejna, Pátek), 59. Tlačil (Hrůša) – 2. Eliáš (Safin, Šmerha), 11. Nacházel (Šmerha), 39. Šmerha (Jeřábek, Vízner), 53. Dubský (Michnáč), 63. Michnáč (Komárek). Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Kokrment. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 167. Střely na branku: 29:46.
Starší dorost Sparty zvítězil i ve druhém osmifinálovém utkání na ledě Karlových Varů a po výhře 5:4 po prodloužení slaví postup do čtvrtfinále. Série na tři vítězné zápasy dospěla až do čtvrtého zápasu, v němž se oba týmy dlouho přetahovaly a vyrovnaný duel dospěl do prodloužení. V něm se prosadil Albert Michnáč a svou přesnou trefou poslal tým Richarda Žemličky do čtvrtfinále play off.