16. 11. 2019 | Petr Pavlík

OLO - SPA 4:2 - Junioři padli i v Olomouci

18., sobota 16. 11. 2019
Olomouc - Sparta OLO - SPA
Olomouc: Mokrý – Mader (C), Hladiš, Vosátko (A), Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač (A), Handl, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Kořenek, Tichý.
Sparta: Cichoň ( 41. Krbeček) – Fiala, Vorobjev, Bláha, Havlín (A), Prchal (C), Klodner, Tomek – Kulhánek, Klimo, Krchňák, Vaňous, Slavíček, Rubeš, Konečný, Vágner, Arnošt (A), Gluzman, Kuracina.
Branky a nahrávky: 4. J. Mácha (Handl, Rutar), 34. Krupa (Handl, Rutar), 37. Krupa (Tomajko, Štědrý), 40. Krupa - 16. Kulhánek (Rubeš, Krchňák), 59. Vorobjev (Krchňák, Klodner). Rozhodčí: Obadal - Bryška, Kučera. Vyloučení: 10:9. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 29:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2.
Po smolné porážce ve Zlíně následoval přesun do Olomouce, kde náš juniorský tým změřil síly s tamními Kohouty. Mora měla průběh zápasu po celou dobu pod kontrolou a sparťané jen marně dotahovali. Když naši hokejisté prohrávali ve třetí třetině o tři branky, prosadil se Alexandr Vorobjev, který alespoň zmírnil porážku na konečných 2:4.

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

SPA - MBL 6:2 - Návrat na druhé místo!

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020

Dvořák: Skvělý zápas, fanoušci byli úžasní