14. 3. 2019 | Vojtěch Martinek

PCE - SPA 3:2p - O play off rozhodne poslední kolo

III/5, čtvrtek 14. 3. 2019
Pardubice - Sparta PCE - SPA
Pardubice: Vlk – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Blažej, Jelínek, Mert – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Trejbal, Tobiáš.
Sparta: Škorpík – Klodner, Poizl, Krutil, Bláha, Havlín, Prchal – Konečný, Schwamberger, Dani, Obadal, Rubeš, Pšenička, Kuracina, Kropáček, Arnošt, Gluzman, Čech, Vitouch.
Branky a nahrávky: 44. Kostka (Rozlílek, Pochobradský), 51. Chára (Rohlík, Koffer), 64. Koffer (Oliva) – 1. Havlín (Kropáček, Arnošt), 52. Čech (Bláha, Pšenička). Rozhodčí: Veselý – Kis, Lučan. Vyloučení: 4:4, navíc Kropáček (SPA) 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 150. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Sparťané se ve čtvrtek večer vypravili na východ Čech. O víkendu zde zvítězili nad Hradcem, tentokrát je ale los zavedl o pár kilometrů na jih do Pardubic. Zde už jim štěstí naproti nešlo – Dynamu totiž podlehli 2:3 po prodloužení. O jejich postupu do vyřazovacích bojů tak bude muset rozhodnout až poslední kolo, v němž Tlačilovi svěřenci narazí na Bílé Tygry z Liberce.
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Zemřel Jaroslav Šíma, člen Klubu legend

Zahálka: Sparta je pro fanoušky náboženství

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020