22. 10. 2021 | Petr Pavlík

PLZ - SPA 2:1 - Velká bitva v Plzni bez bodů

12., pátek 22. 10. 2021
Plzeň - Sparta PLZ - SPA
Plzeň: Němeček - Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Kremláček, Malák - Kvasnička, Kopic, Korčák, Malát, Dvořák, Slanina, Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Pešek.
Sparta: Krbeček - Tomov, Šindelek, David, Tomek, Ducháč, Chvátal, Port - Senčák, Kubánek, Hauser, Krupička, Kalný, Slavíček, Bareš, Konečný, M. Vitouch, Zembol.
Branky a nahrávky: 2. Marcel (Ženíšek, D. Soukup), 28. Malát (Kremláček) - 51. Konečný (Tomek, Bareš). Rozhodčí: Svoboda - Brejcha, Zimmermann. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 33:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Junioři mají za sebou velmi dramatické utkání na ledě Plzně. Svěřenci kouče Richarda Žemličky prohrávali od úvodních minut o jednu branku a ve druhé třetině soupeř využil přesilovou hru pět na tři. Sparťané zdramatizovali vývoj utkání ve třetí třetině zásluhou Jakuba Konečného, který se jako jediný ze svého týmu zapsal na střeleckou listinu. Pražané podlehli Plzni 1:2 a prohráli poprvé po třech vyhraných zápasech v řadě.
Dnes v 18:30 | Muži
PSG Berani Zlín
Dnes v 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín

Prosinec odstartujeme doma proti Zlínu!

​Sparťanská krev #15: Rekord těsně padl!

Strnad: Jsme rádi, že vítězná vlna pokračuje

Rezervace míst na zápasy se Zlínem a Rögle