10. 1. 2016 | Daniel Ryl

SPA - KOM 3:2 - Dorost vyhrál počtrnácté v řadě, zdolal Brno

II/4., neděle 10. 1. 2016
Sparta - Kometa Brno SPA - KOM
Sparta: Wolf – Janda, Vízner, Eliáš, Ra. Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Švarc, Šišolák, Chlouba, Safin, Komárek, Schwamberger, Maršoun, Kropáček, Wojnar.
Kometa Brno: Dostál – Trnka, Jurnečka, Furch, Kučera, Král, Ro. Jeřábek, Zukal – Novák, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Mlynář, Knap, Frydrych, Ferda, Süss.
Branky a nahrávky: 30. Schwamberger, 31. Komárek (Chlouba), 43. Safin (Chlouba, Komárek) – 32. Král (Novák), 34. Král (Škvrně). Rozhodčí: Krob - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 29:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Jediné nedělní utkání NOEN extraligy staršího dorostu nabídlo vyrovnaný souboj mezi Spartou a Brnem. Na první branku čekalo 43 diváků do poloviny zápasu a Sparta během jediné minuty odskočila na rozdíl dvou branek. Vzápětí ovšem snížil a během necelých dvou minut vyrovnal Filip Král. Zápas, v němž sudí rozdali patnáct menších trestů, rozhodl na začátku třetí třetiny Ostap Safin.

Legendy Sparty o Bukačovi: Byl tvrdý a férový

Sparta pořádá další brankářský kemp!

Cizinci ve Spartě: vláda Kanady i jeden titul

Pět hráčů prodloužilo smlouvy ve Spartě