17. 11. 2015 -tve-

SPA - MBL 2:1p - Utrápená výhra juniorů nad Boleslaví

30., úterý 17. 11. 2015
Sparta - Mladá Boleslav SPA - MBL
Sparta: Pírs – M. Jandus, Knobloch (C), Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Komárek, Procházka.
Mladá Boleslav: Kořínek – Mašek, Mattis, Štosek, Hes, Žalud, Marček – Průšek (C), Prokop, Brzák, Pätoprstý, Ďurač, Rypar, Borovec, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch.
Branky a nahrávky: 51. Knobloch (Kulda, Kadeřávek), 63. M. Jandus (Kulda, Lojka) – 54. Borovec (Planý). Rozhodčí: Pražák – M. Šperl, Horažďovský. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
V předehrávce 30. kola DHL extraligy juniorů mezi vedoucí Spartou a Mladou Boleslaví se na první gól čekalo dlouhých 50 minut. Jako první se nakonec zásluhou kapitána Ondřeje Knoblocha prosadila Sparta, za Bruslařský klub srovnal po třech minutách Zdeněk Borovec. Vyrovnaný duel tak dospěl až do prodloužení, ve kterém vystřelil Spartě druhý bod obránce Martin Jandus.

Kudrna: Prohra nás nezastaví, jedeme dál

LIB - SPA 8:7p - Čtyřgólové náskoky nestačily

Přijďte v neděli 29. září 2019 do Tipsport areny na Týden hokeje