SPA - ZLN 2:4 - Dorost padl poprvé od půlky listopadu

II/14, sobota 1. 2. 2020
Sparta - Zlín SPA - ZLN
Sparta: Dlouhý – Tomov, Ludvík, Ducháč (A), Menzel, Adamec (C), Horáček – Broš, Václavík, Mácha (A), Höll, Krupička, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
Zlín: Synek – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek (A), Kráčalík (C) – Broža, Tomeček, Ševčík, Horský, Mojžíš, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička.
Branky a nahrávky: 8. Václavík (Adamec), 54. Václavík (Broš, Vitouch) – 14. Lavička (Ševčík, Jecho), 14. Broža (Tomeček), 42. Mojžíš (Horský), 52. Lavička (Jecho).. Rozhodčí: Červenka – Svobodová, Hnát.. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 42:26. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4.
Sparťanští dorostenci hostili zlínské Berany. Svěřenci Dareka Stránského jako první otevřeli skóre trefou Václavíka, jenže v úvodní třetině ještě Valaši srovnali a sami se ujali vedení. Ve třetí třetině potvrdili Zlínští svůj náskok dalšími dvěma trefami, a přestože Pražané gólem Václavíka snížili, další branky nepřidali. Sparta tak po 15 vítězných utkáních poprvé padla, se Zlínem prohrála 2:4.