29. 3. 2010 Pavel Hrdina

Sparťanští dorostenci začali finálový turnaj vítězstvím nad Slavií

FF1, pondělí 29. 3. 2010
Slavia - Sparta SLA - SPA
Sparta: Bílek (Sedláček) – Skřivátnek, Dvořák, Kolář, Vítek, Müller, Sobotka, Bodnár, Brzobohatý, Eis, Hampl, Doležal, Dvořáček, Hudec, Merta, Rybalkin, Rubeš, Přibyl, Teubner, Hanták, Kniazev
Branky a nahrávky: 5. Jaškin (Nejezchleba), 12. Šteiner (Kadlec.) - 36. Rubeš (Eis), 40. Merta (Přibyl), 46. Rubeš (Rybalkin), 59. Rubeš (Eis). Vyloučení: 10:7. Využítí: 1:0. Diváci: 170.
P r a h a - Turnaj čtyř nejlepších týmů extraligy staršího dorostu, který má určit vítěze celé soutěže, načali svěřenci trenéra Doležala vítězně. Rival z Vršovic sice vedl po první třetině 2:0, sparťané ale postupně získávali převahu a nakonec urvali vítězství na svou stranu. Hattrickem se blýsknul Tomáš Rubeš, zárovneň autor vítězného gólu.

Ohlasy trenérů

Jiří Doležal (Sparta): První třetina byla z naší strany špatná, dostali jsme gól a z následné přesilovky ještě jeden. V druhé třetině už jsme byli aktivnější a nakonec se nám podařilo i trochu se štěstím vyrovnat na 2:2. Ve třetí třetině už jsme měli hru pod kontrolou a když jsme dali 4. gól, už to bylo dobré. Po té špatné první třetině určitě výborný vstup do turnaje.
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Mountfield HK
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech

Junior měsíce Konečný: Ve Spartě jsem spokojený

Sparta pořádá další ročník turnaje o vánoční puk