36., neděle 16. 1. 2011
Vítkovice - Sparta VIT - SPA
Vítkovice: Ďuriš - Hawlík, Zuzaník, Pavelka, Kubis, Klok, Cabák, Černín - Tomi, Klečka, Plášek, Kysučan, Máj, Hudeček, Blahuta, Walker, Celner, Holý, Zdráhal, Ballner
Sparta: Bílek P. - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Müller, Bílek D., Vacek, Bodnár, Březina - Hemr, Brém, Slavíček, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Simon, Krudenc, Procházka
Branky a nahrávky: 1. Tomi (Zdráhal, Hudeček), 43. Pavelka (Walker), 47. Hudeček - 24. Brzobohatý (Hudec, Simon). Rozhodčí: Janda - Moravec T., Hrubec. Vyloučení: 8:5, navíc Procházka (SPA) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 110. Střely na branku: 39:42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
V í t k o v i c e - V Ostravě se odehrálo velmi zajímavé utkání starších dorostenců mezi domácími Vítkovicemi a pražskou Spartou. Velmi vypjaté utkání rozhodl krátce po začátku třetí periody domácí Tomáš Pavelka. Spartě se v Ostravě podařilo vstřelit jedinou branku. V čtvrté minutě druhé třetiny se prosadil Patrick Brzobohatý.