22. 8. 2014 Robin Mana

VIT - SPA 2:3sn - Junioři i napotřetí vítězně

3., pátek 22. 8. 2014
Vítkovice - Sparta VIT - SPA
Vítkovice: Svoboda – Adamík, Demil, Šendera, Puzič, Marek Charvát, Adam Charvát, Rudl, Ballner, Tomi, Gřeš, Ulleš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Rimmel, Sysala, Jáchym, Gelnar
Sparta: Langer – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Bílek, Schwamberger, Augustin, Arnošt, Litera, Svoboda, Klindera, Ondřej Procházka, Pulkrab, Polesný, Sladkovský, Lojka, Kundrec, Martin Procházka
Branky a nahrávky: 7. Illéš (Gřeš, Gelnar), 21. Tomi (Demel, Blahuta) – 3. Martin Procházka (Kadeřávek, Schwamberger), 21. Augustin (Vacek, Bílek), 65. Martin Procházka. Rozhodčí: Šír - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 47:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
Po dvojici domácích zápasů zamířili sparťanští junioři poprvé k venkovnímu zápasu a i nadále zůstávají v nové sezoně neporaženi. V Ostravě sice dvakrát přišli o vedení, v samostatných nájezdech ale nakonec o výhře Pražanů rozhodl jediný úspěšný střelec, MARTIN PROCHÁZKA.

Do dalších tří sezon se Sobotkou

​Bez vize a tvrdé práce je úspěch jen náhoda

Mikliš: Ve Spartě se chci prosadit natrvalo

​Doležal: Návrat do Sparty? Velká satisfakce