Tipsport extraliga 2004/05

3. kolo, pátek 17. 9. 2004
Sparta - Zlín SPA - ZLN
 3:1
Branky a nahrávky: 9. Kratěna (Hlaváč), 19. Ton (Chabada, Marek), 22. Ton (Marek, Chabada) - 59. Kováčik (D. Nosek). Rozhodčí: Homola - Guth, Rittich. Vyloučení: 8:6. Bez využití. Diváci: 4604.
4. kolo, neděle 19. 9. 2004
Slavia - Sparta SLA - SPA
 4:1
Branky a nahrávky: 9. Tomica (J. Novák), 16. Vašíček (Antoš, J. Novák), 39. Stümpel (Pálffy), 59. D. Hruška (Vašíček, Graňák) - 19. Výborný (Hlaváč). Rozhodčí: Rejthar - Čížek, Padevět. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 10.390
5. kolo, úterý 21. 9. 2004
Sparta - Vítkovice SPA - VIT
 4:3
Branky a nahrávky: 4. Chabada (Marek, Ton), 9. Kratěna (Melichar), 13. Výborný (Nedvěd), 53. Nedvěd (Výborný, Melichar) – 14. Štefanka (Kumstát, Malík), 23. Štefanka (Varaďa), 52. Tomášek (Moravec, Philipp) Rozhodčí: Husička - Unzeitig, Hejduk. Vyloučení: 6:9. Využití: 2:2. Diváci: 3600
6. kolo, pátek 24. 9. 2004
Litvínov - Sparta LIT - SPA
 1:4
Branky a nahrávky: 44. Trávníček (Balázs) - 36. Dobroň (Sivek), 43. Olesz (Kašpařík, Šindel), 44. Ton (Chabada), 60. Sivek. Rozhodčí: Bolina - Pešek, Rozlílek. Vyloučení: 6:6, navíc Bombic (Litvínov) 10 min. - Schnábel (Sparta) 5 min. a do konce utkání. Bez Využití: Diváci: 7000
7. kolo, neděle 26. 9. 2004
Sparta - Pardubice SPA - PCE
 2:2p
Branky a nahrávky: 34. Pilař (P. Nedvěd, Výborný), 44. Kotrla (Netík) - 13. Snopek (Dopita), 17. P. Sýkora (Kolář) Rozhodčí: Mikula - Čížek, Padevět. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Diváci: 6853
1. kolo, úterý 28. 9. 2004
Sparta - Liberec SPA - LIB
 4:3
Branky a nahrávky: 18. Chabada (Řezníček, Ton), 27. Netík (Kratěna), 28. Kašpařík (Olesz), 48. Kratěna (Netík) – 11. Kotalík (Nedorost), 23. Vaic (Jareš), 37. S. Procházka (Novák, Duben) Rozhodčí: Rejthar - Čížek, Padevět Vyloučení: 3:4, navíc Kotalík 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5404.
8. kolo, sobota 2. 10. 2004
Plzeň - Sparta PLZ - SPA
 3:5
Branky a nahrávky: 24. J. Straka (Paroulek, Špaček), 32. Adamský (Kraft), 33. Michal Straka (Pospíšil) - 9. Ton (Dobroň), 16. Richter (Hlaváč), 22. Hlaváč (Ton), 38. Výborný (Kratěna, Hlaváč), 38. Kašpařík (Netík). Rozhodčí: Turčan - Blümel, Barvíř. Vyloučení: 7:6, navíc Martin Straka a Chabada 10 minut OT. Využití: 0:2. Diváci: 4 700
9. kolo, neděle 3. 10. 2004
Jihlava - Sparta JIH - SPA
 0:5
Branky a nahrávky: 5. Kratěna (J. Řezníček, D. Výborný), 15. D. Výborný (Chabada, Schnábel), 18. Kašpařík (Šindel, D. Vrbata), 53. L. Procházka (Broš), 57. Chabada (Pilař, J. Řezníček). Rozhodčí: Smeták - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 7:7, navíc Mareš (Jihlava) 10 min. Využití: 0:2. Diváci: 6500 .
10. kolo, úterý 5. 10. 2004
Sparta - Vsetín SPA - VSE
 3:1
Branky a nahrávky: 32. Hlaváč (Broš, Richter), 46. Nedvěd (Výborný, Chabada), 48. Pilař (Netík) – 3. Brabenec (Klesla, Pavliš) Rozhodčí: Bolina – Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 7:3. Využití: 2:1. Diváci: 4213.
11. kolo, pátek 8. 10. 2004
Karlovy Vary - Sparta KVA - SPA
 2:3
Branky a nahrávky: 14. Milan Procházka (Bauer), 14. Tomík (Lipianský, Hurtaj) - 19. P. Nedvěd (Výborný), 59. Richter (Pilař, Výborný), 60. Chabada (Pilař). Rozhodčí: Minář - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:3, navíc Pilař (Sparta) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 3600.
12. kolo, neděle 10. 10. 2004
Sparta - Kladno SPA - KLA
 4:2
Branky a nahrávky: 10. Marek (Řezníček), 21. Pilař (Ton), 32. Hlaváč (Pilař, Hanzlík), 55. Nedvěd (Výborný, Hlaváč). Rozhodčí: Rejthar – Čech, Machálek. Vyloučení: 4:5, navíc Gardoň (Kladno) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 13.536 (vyprodáno).
13. kolo, pátek 15. 10. 2004
Třinec - Sparta TRI - SPA
 2:1p
Branky a nahrávky: 32. Martynek (Bordowski), 63. Bordowski (Martynek) - 33. P. Nedvěd. Rozhodčí: Florián - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 4693.
14. kolo, neděle 17. 10. 2004
 4:2
Branky a nahrávky: 8. D. Výborný (Hlaváč), 12. P. Nedvěd (D. Výborný, Marek), 17. Broš (Olesz), 38. Chabada (Marek, D. Výborný) - 38. Nedorost (Čermák, Tomajko), 46. Plodek (V. Novák, S. Procházka). Rozhodčí: Bolina - Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. Diváci: 4122.

15. kolo, úterý 19. 10. 2004
Sparta - Znojmo SPA - ZNO
 3:1
Branky a nahrávky: 6. Chabada (Ton, Marek), 19. Ton, 34. Jan Hanzlík (Sivek, Kašpařík) - 21. Uram (P. Pucher). Rozhodčí: Smeták - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:7. Bez využití. Diváci: 6012.

16. kolo, pátek 22. 10. 2004
Zlín - Sparta ZLN - SPA
 2:3p
Branky a nahrávky: 50. M. Erat (Tesařík), 51. Nosek (Barinka, Kristek) - 20. P. Nedvěd (Broš, Hlaváč), 36. Chabada (Kratěna), 62. Pilař. Rozhodčí: Venglář - Lipina. Pospíšil. Vyloučení: 10:9, navíc Pilař (Sparta) 10 min. Využití: 1:3. Diváci: 6830 (vyprodáno).
17. kolo, neděle 24. 10. 2004
Sparta - Slavia SPA - SLA
 4:2
Branky a nahrávky: 38. Netík (Chabada, Ton), 45. Chabada (L. Procházka, Ton), 48. Nedvěd (Hlaváč, Richter), 60. Nedvěd (Hlaváč) - 6. Sup (J. Beránek), 14. Vlasák (Vašíček). Rozhodčí: Šindler - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:6, navíc Kolařík (Slavia) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 12.546.

2. kolo, úterý 26. 10. 2004
Znojmo - Sparta ZNO - SPA
 1:4
Branky a nahrávky: 59. R. Erat (Eliáš, Ludvík) - 25. Hlaváč (D. Výborný), 33. P. Nedvěd (Hlaváč, D. Výborný), 40. L. Procházka (Broš, Kašpařík), 59. Netík (Ton, Chabada). Rozhodčí: Bolina - Křivský, Hejduk. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Diváci: 4625. Třetiny: 0:0, 0:3, 1:1.
18. kolo, pátek 29. 10. 2004
 2:2p
Branky a nahrávky: 2. Dobroň (Chabada, Netík), 59. Pilař (Chabada, Ton) - 20. Malík (Seman), 60. Burger (Šimíček, Phillip). Rozhodčí: Rejthar - Pešek, Šátava. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 4609.
19. kolo, neděle 31. 10. 2004
Sparta - Litvínov SPA - LIT
 2:1
Branky a nahrávky: 5. Broš (Netík, Dobroň), 7. Richter (Ton) - 18. Branda (Reichel, Šlégr). Rozhodčí: Smeták - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 3:7, navíc Jan Hanzlík - Šlégr oba 5 min. a do konce utkání, Reichel 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 6275. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:0.

20. kolo, úterý 2. 11. 2004
Pardubice - Sparta PCE - SPA
 4:2
Branky a nahrávky: 5. Hejduk (T. Divíšek, Mudroch), 12. T. Divíšek (Čáslava), 20. T. Divíšek (A. Hemský, Tvrdík), 32. A.Hemský (Blažek, Tvrdík) - 15. Kašpařík, 60. Ton (Marek, Richter). Rozhodčí: Turčan - Český, Kostka. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Diváci: 9300 (vyprodáno).
21. kolo, pátek 5. 11. 2004
Sparta - Plzeň SPA - PLZ
 5:4p
Branky a nahrávky: 42. Jan Hanzlík (Netík), 47. Pilař (P. Nedvěd), 50. Ton (J. Řezníček), 53. Marek (J. Řezníček, Ton), 63. Pilař (P. Nedvěd) - 2. Cibák (Jindřich, J. Straka), 8. Matějovský (Nedoma), 29. Jindřich (Paroulek, Kracík), 56. Martin Straka (Kracík). Rozhodčí: Husička - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 8:9, navíc Bříza do konce utkání, Kašpařík 5 min. a do konce utkání - D. Pospíšil 10 min., F. Mrázek 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 5485.
22. kolo, úterý 16. 11. 2004
 0:4
Branky: 40. Výborný (Kašpařík, Pilař), 47. Netík (Výborný), 51. Chabada (Marek, Ton), 55. Dragoun (Olesz, Schnabel). Rozhodčí: Venglář - Machálek, Čech. Vyloučení: 7:4, navíc Broš (SPA) 5 + do konce. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3620. střely na branku: 24:39. Průběh utkání: 0:4.
23. kolo, pátek 19. 11. 2004
Vsetín - Sparta VSE - SPA
 5:2
Branky a nahrávky: 20. Gřegořek (Somík), 20. Vak (Demel, Radivojevič), 35. Somík (Klesla), 37. Veselý, 59. Selingr (Radivojevič) - 45. Chabada (Netík), 60. Kotrla (Hlaváč (Majeský). Rozhodčí: Homola - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 12:13, navíc Radivojevič (Vsetín), Schnábel, Sivek (oba Sparta) 10 min., Demel (Vsetín) do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 3481.
24. kolo, neděle 21. 11. 2004
Sparta - Karlovy Vary SPA - KVA
 7:0
Branky a nahrávky: 15. Majeský (Ton, D. Výborný), 18. Broš (L. Procházka, Ton), 29. Ton, 31. Olesz (Marek, Netík), 49. Olesz (Marek, Netík), 51. Nedvěd (Marek), 53. Ton (Broš). Rozhodčí: Schurr (Něm.) - Pešek, Kalivoda. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Diváci: 4768. Třetiny: 2:0, 2:0, 3:0.
26. kolo, úterý 23. 11. 2004
Sparta - Třinec SPA - TRI
 3:1
Branky a nahrávky: 2. Jan Hanzlík (P. Nedvěd, Pilař), 11. P. Nedvěd (D. Výborný, Jan Hanzlík), 55. D. Výborný (Chabada, Ton) - 16. Pavelek (Skořepa, J. Malinský). Rozhodčí: Rejthar - Čížek, Padevět. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 4203. Třetiny: 2:1, 0:0, 1:0.
25. kolo, sobota 27. 11. 2004
Kladno - Sparta KLA - SPA
 1:3
Branky a nahrávky: 47. Gardoň - 42. Chabada (Broš), 52. Olesz, 60. Ton. Rozhodčí: Šindler - Guth, Rittich. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 3477. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
27. kolo, úterý 30. 11. 2004
Liberec - Sparta LIB - SPA
 1:0
Branky: 1. Čermák (Štrba). Rozhodčí: Husička - Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 4490.
28. kolo, pátek 3. 12. 2004
 2:4
Branky a nahrávky: 6. Toman (Bičánek, Eliáš), 60. Haman (Benák, I. Rachůnek) - 1. Chabada (Výborný, Dobroň), 16. Chabada (Výborný, Ton), 53. Kratěna (Hlaváč, Hanzlík), 60. Nedvěd (Broš, Schnábel). Rozhodčí: Bolina - Blümel, Barvíř. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:0. Diváci: 4300
29. kolo, sobota 4. 12. 2004
 1:2p
Branky: 45. Chabada (Ton) - 20. Balaštík (M. Erat), 65. R. Hamrlík (Čajánek). Rozhodčí: Turčan - Čížek, Padevět. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 6168. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
30. kolo, úterý 7. 12. 2004
 4:1
Branky a nahrávky: 3. Vondrka (P. Martinec), 19. Vlasák (Vašíček, J. Beránek), 24. Žabka (Vašíček), 54. Tomica (Pálffy) - 10. P. Nedvěd (Pilař, Hlaváč). Rozhodčí: Rejthar - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 5:6, navíc J. Beránek (Slavia) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 15.413. Třetiny: 2:1, 1:0, 1:0.
31. kolo, pátek 10. 12. 2004
Vítkovice - Sparta VIT - SPA
 4:3
Branky a nahrávky: 30. J. Štefanka (Malík), 31. Míka (Krayzel), 42. Míka (Burger, Krayzel), 49. Irgl (Šimíček) - 17. Netík (Broš), 18. Marek (Hlaváč), 57. Schnábel (Netík, Olesz). Rozhodčí: Šindler - Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 5:6, navíc Philipp (Vítkovice) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 5484.
32. kolo, neděle 12. 12. 2004
 3:3
Branky a nahrávky: 10. Poživil (L. Havel), 42. Šlégr, 44. Čaloun - 10. Olesz (Hlaváč, Marek), 14. Marek (Majeský, Ton), 19. Kotrla (J. Straka). Rozhodčí: Florián - Český, Kostka. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Diváci: 7000.
34. kolo, úterý 21. 12. 2004
 0:1p
Branky a nahrávky: 64. Marek (Řezníček). Rozhodčí: Minář - Chytil, Dědek. Vyloučení: 11:12, navíc Matějovský 10 min. - Jan Hanzlík a Chabada oba 10 min. a Broš do konce utkání. Bez využití. Diváci: 6460.
33. kolo, čtvrtek 23. 12. 2004
 1:3
Branky a nahrávky: 21. Kratěna (Kašpařík) - 2. Hejduk (Bulis, A. Novotný), 59. T. Blažek (A. Hemský), 59. Tvrdík (Dopita). Rozhodčí: Turčan - Český, Kostka. Vyloučení: 7:9. Bez využití. Diváci: 7224.
37. kolo, úterý 4. 1. 2005
 1:5
Branky a nahrávky: 5. Pech (Bednařík) - 27. Ton (Broš, Richter), 33. Hlaváč (Jan Hanzlík), 35. Netík (Kašpařík, Řezníček), 46. Netík (Pilař), 56. Ton (Marek). Rozhodčí: Turčan - Charvát, Pešek. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 2860. Třetiny: 1:0, 0:3, 0:2.
38. kolo, pátek 7. 1. 2005
 2:0
Branky a nahrávky: 3. Jan Hanzlík (Hlaváč), 34. Kratěna (D. Výborný, Pilař). Rozhodčí: Lauff (SR) - Guth, Rittich. Vyloučení: 6:8, navíc T. Kaberle (Kladno) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 6650. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:0.
39. kolo, neděle 9. 1. 2005
 1:2p
Branky a nahrávky: 8. Klouček (J. Svoboda) - 58. Pilař (Hlaváč), 63. Nedvěd. Rozhodčí: Homola - Čech, Machálek. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 3850.
36. kolo, úterý 11. 1. 2005
 2:2
Branky a nahrávky: 22. Pilař (Kratěna), 29. D. Výborný (Netík) - 38. Radivojevič (Jaškin), 40. Hudler (Brabenec, Klesla). Rozhodčí: Bolina - Čížek, Padevět. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4291. Třetiny: 0:0, 2:2, 0:0 - 0:0.
35. kolo, pátek 14. 1. 2005
Sparta - Jihlava SPA - JIH
 3:1
Branky: 21. Pilař (Hlaváč, D. Výborný), 25. D. Výborný (Kratěna), 30. J. Řezníček (Marek) - 49. Vostřák (Ficenc). Rozhodčí: Turčan - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 4489.
40. kolo, úterý 18. 1. 2005
 2:1
Branky: 39. Procházka (Duben), 59. Vrbata (Nedorost) - 11. Kratěna (Majeský) Rozhodčí: Florián - Kostka, Český Vyloučení: navíc Fischer a Vaic (oba Liberec) 10 minut os.trest - Majeský (Sparta) 10 minut os.trest Využití: 0:1 Diváci: 5180 vyprodáno
41. kolo, čtvrtek 20. 1. 2005
 3:1
Branky a nahrávky: 9. Ton (Pilař), 32. Kratěna (D. Výborný), 49. Ton (Dobroň, J. Řezníček) - 21. Benák (Čakajík). Rozhodčí: Hradil - Čížek, Padevět. Vyloučení: 6:6, navíc I. Rachůnek (Znojmo) na 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 4129. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:0.
42. kolo, úterý 25. 1. 2005
 4:4
Branky: 4. Jenáček (Balaštík), 9. M. Erat (M. Hamrlík), 14. Barinka (Vosátko), 30. Jenáček (Balaštík, Leška) - 24. Broš (Hlaváč, Majeský), 44. Nedvěd (Ton, D. Výborný), 49. Pilař (D. Výborný, Nedvěd), 57. Nedvěd (Hlaváč). Rozhodčí: Minář - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:10, navíc Schnábel (Sparta) 10 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3.206.
44. kolo, sobota 29. 1. 2005
 1:2
Branky a nahrávky: 34. Hudec (Kubina) - 10. Chabada (Hlaváč), 38. Hlaváč (P. Nedvěd). Rozhodčí: Homola - Lipina, Pospíšil. Vyloučení: 8:9. 0:1. Diváci: 4829.
43. kolo, úterý 1. 2. 2005
 2:4
Branky a nahrávky: 20. P. Nedvěd (D. Výborný, Havlát), 57. P. Nedvěd (Pilař) - 9. J. Novák, 18. Pálffy (Stümpel, L. Havel), 22. Žižka (Kadlec, L. Havel), 26. Vašíček (J. Novák, Beránek). Rozhodčí: Husička - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 8:8, navíc Sivek (Sparta) 10 min. Využití: 0:3. Diváci: 12.279.
45. kolo, pátek 4. 2. 2005
 6:1
Branky a nahrávky: 8. P. Nedvěd, 13. Řezníček (Kratěna, Hlaváč), 38. Ton (Pilař), 48. Kratěna (Chabada, Richter), 57. P. Nedvěd (Chabada), 60. Hlaváč (P. Nedvěd) - 52. Kotrla (Zálešák, Branda). Rozhodčí: Mikula - Čížek, Padevět. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5287.
46. kolo, neděle 6. 2. 2005
 4:2
Branky a nahrávky: 5. Hemský (Bulis, Mikeska), 17. P. Sýkora (Snopek, Dopita), 44. P. Sýkora (Blažek, Dopita), 60. Divíšek (P. Sýkora, Dopita) - 28. Kratěna (Hlaváč, Pilař), 46. Havlát (Olesz, P. Nedvěd). Rozhodčí: Rejthar - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 9205 (vyprodáno). Třetiny: 2:0, 0:1, 2:1.
47. kolo, úterý 15. 2. 2005
 5:0
Branky a nahrávky: 6. Chabada (Kratěna, Marek), 15. Majeský, 43. Hlaváč (Kratěna, Broš), 54. Nedvěd (Richter), 55. Řezníček (Havlát). Rozhodčí: Minář - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 6:6, navíc Martin Straka (Plzeň) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 5345. Třetiny: 2:0, 0:0, 3:0.
48. kolo, pátek 18. 2. 2005
 6:3
Branky a nahrávky: 3. M. Richter (Chabada, Marek), 8. Pilař (Havlát), 13. Hlaváč (Broš), 23. Olesz, 32. Broš (Kašpařík, Sivek), 37. Broš (Kratěna, Majeský) - 7. A. Padělek (Kaděra), 8. A. Padělek (Vostřák), 54. Rytnauer (Kaděra). Rozhodčí: Bolina, Florian - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 4165. Třetiny: 3:2, 3:0, 0:1.
49. kolo, neděle 20. 2. 2005
 3:7
Branky a nahrávky: 19. R. Hruška (Demel), 46. Korotvička (Hřebejk), 51. Demel (Vak) - 3. Chabada (Havlát, Sivek), 16. Pilař (Broš, D. Výborný), 20. Marek (Olesz, Chabada), 25. Havlát, 28. Broš (Hlaváč, Kratěna), 51. D. Výborný (Marek, Hlaváč), 52. Chabada (Marek). Rozhodčí: Rönnmark (Švéd.) - Český, Kostka. Vyloučení: 9:8, J. Řezníček (Sparta) 10 min. Využití: 0:4. Diváci: 2065.
50. kolo, pátek 25. 2. 2005
 2:3
Branky a nahrávky: 6. Chabada (Marek), 25. Ton (P. Nedvěd, Richter) - 20. Alinč, 38. Košťál (Skuhravý, Petr Kumstát), 53. Ptáček (Hlavačka, Alinč). Rozhodčí: Homola, Mikula - Čech, Machálek. Vyloučení: 7:8, navíc Havlát 5 min. a do konce utkání, P. Nedvěd (oba Sparta) 10 min. Využití: 0:2. Diváci: 4849. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:1.
51. kolo, neděle 27. 2. 2005
 3:2
Branky: 7. Hrdina (M. Hořava), 8. Frolík (T. Kaberle), 12. M. Procházka (Ševc) – 17. Havlát (Majeský), 39. Hlaváč (Kratěna, Výborný). Rozhodčí: Schütz (Némecko) – Cambal, Unzeiting. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváci: 3665. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
52. kolo, úterý 1. 3. 2005
 7:3
Branky a nahrávky: 4. D. Výborný (Hlaváč), 20. J. Marek (Richter), 41. D. Výborný (Kratěna), 47. Havlát (P. Nedvěd, Pilař), 51. Havlát (Hlaváč), 58. Ton (D. Výborný), 60. Kratěna (Hanzlík, D. Výborný) - 19. Skořepa (Hunkes), 28. Hebar (Bordowski, Mikšan), 38. Míka (Křetínský). Rozhodčí: Hradil, Smeták - Rittich, Guth. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. Diváci: 3970.
ČF1, pátek 4. 3. 2005
 1:5
Branky a nahrávky: 34. Broš (Řezníček) - 2. Burger (Turek), 8. Vůjtek (Kubina, R. Procházka), 10. Vůjtek, 46. R. Procházka (Peterek), 56. Krenželok (R. Procházka, Peterek). Rozhodčí: Minář, Turčan - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 11:12, navíc Schnábel (Sparta) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 6105. Stav série: 0:1.
ČF2, sobota 5. 3. 2005
 5:4
Branky a nahrávky: 7. Marek (Ton), 10. Hlaváč (Olesz, D. Výborný), 37. Majeský (P. Nedvěd), 39. D. Výborný (P. Nedvěd, Majeský), 46. P. Nedvěd (D. Výborný) - 18. Burger (Černošek), 25. Dresler (Černošek, Šimíček), 48. Kubina (I. Padělek), 56. Krenželok (Černošek, R. Procházka). Rozhodčí: Husička, Homola - Guth, Rittich. Vyloučení: 4:7, navíc Řezníček 10 min. - Kubina 10 min., Varaďa 5 min. a do konce utkání. Využití: 4:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5645. Stav série: 1:1.
ČF3, úterý 8. 3. 2005
 3:1
Branky a nahrávky: 28. Štefanka (Kubina), 50. Kubina (Procházka), 60. Šimíček (Kubina) – 39. Nedvěd (Výborný). Vyloučení: 9:10 navíc Chabada a Netík (Sparta) 10 minut. Využití: 2:1. Rozhodčí: Turčan, Minář – Čech, Cambal. Střely: 42:24. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:0. Stav série: 2:1.
ČF4, středa 9. 3. 2005
 3:2
Branky a nahrávky: 4. Černošek (Varaďa, Vůjtek), 39. Peterek (Hulva, Tomášek), 57. Varaďa (Kubina) – 42. Marek (Chabada), 57. Hlaváč (Výborný). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. Rozhodčí: Bolina, Minář – Barvíř, Blumel. Střely: 36:30. Stav série: 3:1.
ČF5, sobota 12. 3. 2005
 4:6
Branky a nahrávky: 30. Ton (Kratěna), 40. Majeský, 53. D. Výborný (Chabada, J. Řezníček), 57. Richter (Nedvěd, D. Výborný) - 7. J. Štefanka (Varaďa, Dresler), 9. J. Štefanka (Vůjtek ml.), 22. I. Padělek (Burger, Turek), 36. Vůjtek ml. (J. Štefanka, Kubina), 43. Burger (Vůjtek ml.), 60. Burger (Kubina). Rozhodčí: Turčan, Bolina - Čech, Kalivoda. Vyloučení: 7:10, navíc Havlát (Sparta) 10 min. Využití: 4:2. Diváci: 9574. Konečný stav série: 1:4.