All Star tým

V lednu 2004 vyhlásila Sparta u příležitosti stého výročí založení klubu All Star tým Sparty. O jeho složení hlasovali hokejoví novináři a celá řada dalších sportovních odborníků. Někteří hráči byli zvoleni jednoznačně, u některých byly výsledky velmi vyrovnané. Nakonec z hlasování vzešla tato jména:

Brankář

Jiří Holeček

Obránci

Karel Gut

František Tikal

Útočníci

Jan Havel

Jiří Hrdina

Vladimír Zábrodský

Bylo velmi složité určit nejlepší hráče za tak dlouhé období jako je 100 let. Každá doba měla své vynikající hráče a těžko se srovnávají jejich kvality, protože hráli v různých podmínkách. Náš klub chtěl přes tuto sestavu šesti hráčů poděkovat i všem ostatním, kteří kdy za Spartu nastoupili. Týmem za 100 let jeho existence prošla celá plejáda skvělých hráčů a tato šestice je její reprezentací.

Slavnostní vyhlášení All Star týmu proběhlo 10. ledna 2004 před zápasem se Znojmem. Za asistence televizních kamer byly pod strop haly slavnostně vyvěšeny dresy hráčů All Star týmu.

All Star tým

Dnes v 18:30 | Muži
Mountfield HK
Dnes v 17:30 | Jun.