Dětská utkání

Hokej, to je v podání Sparty zábava pro celou rodinu včetně těch nejmenších fanoušků a fanynek! Na každém zápase mohou navštívit dětský koutek v O2 areně, navíc klub pořádá také speciální odpolední rodinná utkání v rámci projektu Vyrůstej se Spartou. Ty se konají vždy v neděli a začínají již v 15.00 hodin, aby si je mohly užít celé rodiny i s těmi nejmenšími. Doplňuje je také bohatý doprovodný program, který si děti mohou zdarma užít před začátkem utkání.

Utkání pro děti a celé rodiny patří mezi tradiční sparťanské akce, první proběhlo již v září 2014. Po přesunu zápasů A-týmu do O2 areny získala Sparta partnera pro pořádání doprovodného programu v přilehlé Galerii Harfa. Zábavné aktivity pro děti již probíhaly jak venku před hlavním vchodem do Galerie Harfa, tak uvnitř v nákupní galerii i na kluzišti na střeše.

Od sezony 2019/2020 patří dětem a doprovodnému programu všechna nedělní domácí utkání. Partnery programu jsou společnosti BILLA, Merkur a REJ s.r.o., které jsou partnery Sparty. Dětskou vstupenku na tyto speciální zápasy mohou malí fanoušci a fanynky získat i zadarmo, pokud přinesou na Zákaznické centrum Sparty v O2 areně obrázek se sparťanskou tematikou.

A co všechno už si děti mohly kromě hokejových zápasů doplněných pohádkovým repertoárem sparťanského DJe v rámci doprovodného programu užít? Například nafukovací hřiště s florbalovými holemi, střelbu na branku, dovednostní soutěže, bruslení s hráči na střešním kluzišti, hokejovou střelnici, lezeckou stěnu, trampolíny, balónky, vláčky, oblékání do výstroje, malování na obličej, sparťanské omalovánky či nejrůznější soutěže.

Partneři rodinných utkání:

Konečný & Slavíček: Starší hráči nám pomohli

Kudrna: Kabina mi chybí, těším se zpátky

Machovský: Konkurence nás posouvá dál

Permanentky na novou sezonu v prodeji!