Jobs & kariéra

VOLNÉ POZICE:


HEAD OF NADAČNÍ FOND HC SPARTA PRAHA

Hledáme srdcaře, který bude zastřešovat, řídit a rozvíjet CSR aktivity HC Sparta Praha jako Sparťanská krev, Sparta vzdává hold, Sparťanská pětka a další projekty.

Chceme se ještě víc opřít do našich CSR aktivit, a proto hledáme někoho, kdo nám s tím pomůže. Dobro konáme prostřednictvím našeho Nadačního fondu HC Sparta Praha, a právě rozvoj nadačních aktivit bude primární náplní nového šéfa nadace.

Hledáme nadšence, který rád komunikuje s lidmi, nešetří úsměvy a šíří kolem sebe pozitivní náladu. Má smysl pro detail, umí plánovat a taky dotahovat věci do konce. Někoho, kdo umí vymyslet, naplánovat a připravit event nejrůznějších podob. Od benefiční večeře přes dobročinný běžecký závod až po charitativní aukci.

Pokud je hokejová Sparta tvoje srdcovka, máš sportovního ducha v těle, konání dobra v žilách, a navíc sdílíš sparťanské hodnoty, pak hledáme právě tebe!

Pošli své CV a 3 důvody, proč to máš být právě ty, na email: marketing@hcsparta.cz s předmětem SRDCAŘ a my se Ti ozveme.

PARŤÁK Z RŮZNÝCH OBORŮ

Nepropásni práci snů! Právě teď hledáme do HC Sparta Praha posily z různých oborů. Mladé zelenáče i zkušené matadory. Na plný úvazek nebo klidně jen pro externí spolupráci.

Proč? Chceme být ještě silnější. Posílit nejen na ledě, ale i mimo něj. Naším cílem je posouvat marketingovou komunikaci stále dál a dělat Spartu lepší. Proto hledáme talenty ze všech možných oborů. Grafiky, videomakery, markeťáky, obchodníky, kreativce, produkční….a další a další talenty.

Máš nám co nabídnout? Chceš se s námi vrhnout do světa sportu a přiblížit Spartu široké veřejnosti? Stát se součástí sparťanské rodiny? Pak hledáme právě tebe!

Pošli své CV a 3 důvody, proč to máš být právě ty, na email: marketing@hcsparta.cz s předmětem PARŤÁK a my se Ti ozveme.

BRIGÁDNÍK VE FANSHOPU

  • prodej zboží ve stánku Fanshopu HC Sparta Praha během domácích utkání

Požadavky: minimální věk 18 let, časová flexibilita

Kontakt: reiner@hcsparta.cz

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší