Jobs & kariéra

Nabídka práce

ÚČETNÍ JUNIOR / FAKTURANTKA

Chcete být součástí HC Sparta Praha? Zapojte se do našeho kolektivu. Do týmu, který je v úzkém kontaktu s top managementem společnosti hledáme novou posilu na pozici účetní-junior/fakturant(ka).
Bez čeho se neobejdete:
  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (nejlépe maturita z účetnictví) nebo praxe alespoň 1 rok v účtárně v zadávání faktur,
  • základní znalost účetních předpisů ČR,
  • znalost účetního programu POHODA výhodou,
  • znalost programů MS Office (především MS Excel),
  • základní znalost zákona o DPH výhodou,
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • přesnost a pečlivost,
  • odolnost vůči stresu,
  • chuť se učit

Náplň práce:
  • zadávání přijatých faktur, jejich účtování a správa závazků, podklady k řízení závazků, hlídání splatnosti v účetním programu POHODA,
  • příprava podkladů a reportů,
  • pomocné práce na účetní závěrce, při inventarizaci,
  • administrace archivu

Co nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr – zkrácený úvazek (24 hodin týdně),
  • profesní i osobnostní rozvoj – budete součástí týmu zkušených účetních a ekonomů,
  • práci v dynamickém prostředí významného profesionálního sportovního klubu s početnou fanouškovskou základnou,
  • příjemnou pracovní atmosféru – všichni jsme součástí Sparťanské rodiny,
  • 5 týdnů dovolené,
  • částečně flexibilní pracovní dobu,
  • volný vstup na všechna domácí utkání HC Sparta Praha, volný vstup na všechny akce pořádané v Tipsport aréně,
  • zajímavé firemní akce

Lokalita:

Tipsport aréna, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7

Technologie používané na pozici:

Účetní SW POHODA, MS Office

Nástup:

Od 1. 7. 2020

V případě zájmu zašlete do 12. 6. 2020 své CV a motivační dopis na office@hcsparta.cz.

Brigády

TURNIKETÁŘ

  • obsluha turniketů během akcí v Tipsport areně

Požadavky: minimální věk 18 let, časová flexibilita (účast na akcích dle termínové listiny)

Kontakt: sternova@hcsparta.cz

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kudrna: Spoluhráči mi chyběli, těším se zpátky

Machovský: Konkurence nás posouvá dál

5 let v O2 areně: rekordy i hvězdy NHL

Permanentky na novou sezonu v prodeji!