Maskoti Sparťák & Sparťáček

Při úvodním domácím zápase a zároveň prvním rodinném utkání sezony 2017/2018 proti Dukle Jihlava představil sparťanský maskot SPARŤÁK svého parťáka, malého SPARŤÁČKA. Ten mu pomáhá při jeho zápasových i mimozápasových povinnostech a potěší zejména ty nejmenší sparťanské fanoušky a fanynky!

Velký maskot Sparťák byl představen v září 2010 a od té doby baví sparťanské fanoušky každého věku. Vidět ho můžete samozřejmě na všech domácích zápasech, při kterých skotačí v hledišti a pomáhá při přestávkových soutěžích či při předávání cen nejlepším hráčům.

Sparťák se s týmem a fanoušky vydal dokonce na finálové utkání Champions Hockey League do švédského Göteborgu! Nechybí ani na mimohokejových událostech, jakými jsou autogramiády, rodinné dny, náborové akce mládeže či odběry krve v rámci akce Sparťanská krev. Během letních měsíců navštívil Sparťák několik dětských oslav, na kterých si s dětmi zahrál například fotbal.

Wallpapery a tapety se Sparťákem

wallpaper
1920x1080 | 1920x1200
Apple
iPhone 4
iPhone 5
iPhone 6
Android
Android 1080x1920

PARTY SE SPARŤÁKEM

Na vaši party, oslavu, výročí ale třeba i na svatbu, tam všude Sparťák všechny správné sparťany doprovodí svou přítomností. Můžete se spolehnout, že nezkazí žádnou zábavu a pořádně vaši akci nastartuje. Zvěční se vám na podpisové karty, zapózuje pro společné foto nebo doručí speciální sparťanský dáreček.

SPARŤÁK NA VAŠÍ FIREMNÍ AKCI

Napadá vás lepší způsob jak zpestřit slavnostní otevření nové prodejny, účast na výstavě či veletrhu, obchodní prezentaci nebo jinou firemní akci? Co takhle kdyby vašim zaměstnancům pogratuloval za dobře odvedenou práci Sparťák? Na Vaší příští akci to tak může být, domluvte si s námi účast a program společně ušijeme na míru vašim potřebám.

PODMÍNKY:

Pokud máte zájem oslovit Sparťáka ohledně účasti na vaší akci, kontaktujte ohledně podmínek marketingové oddělení Sparty na e-mailu vesela@hcsparta.cz.

V případě soukromých a firemních akcí s předstihem sedmi pracovních dnů a s ohledem na termínovou dostupnost.

Chcete se kamarádit se Sparťákem? Spřátelte se na Facebooku!

Odehrané v 18:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary

SPA - KVA 5:1 - Výhru řídili Jurčina s Rouskem

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Pavelka odchází na měsíční hostování do Litvínova

Vitouch: Přál bych si zahrát s bráchou v áčku