Přání od Sparťáka

SPECIÁLNÍ PŘÁNÍ OD SPARŤÁKA

Chcete někomu blízkému během domácího utkání Sparty popřát vše nejlepší k narozeninám, svátku, výročí nebo poděkovat. Přizvěte si na pomoc Sparťáka. Splní vaše přání za asistence kamer a vaše blahopřání zobrazíme během přerušení hry na kostku nad ledovou plochou. V případě zájemu se obraťte na e-mail vesela@hcsparta.cz.

Ceník přání od Sparťáka platný od 1. 12. 2017:

• Permanentkář vlastnící permanentku tři a více let, nebo člen fanklubu – 500 Kč
  • Permanentkář vlastnící permanentku kratší dobu - 1 000 Kč
  • Fanoušek bez permanentky – 2 000 Kč

PARTY SE SPARŤÁKEM

Na vaši party, oslavu, výročí ale třeba i na svatbu, tam všude Sparťák všechny správné sparťany doprovodí svou přítomností. Můžete se spolehnout, že nezkazí žádnou zábavu a pořádně vaši akci nastartuje. Zvěční se vám na podpisové karty, zapózuje pro společné foto nebo doručí speciální sparťanský dáreček.

SPARŤÁK NA VAŠÍ FIREMNÍ AKCI

Napadá vás lepší způsob jak zpestřit slavnostní otevření nové prodejny, účast na výstavě či veletrhu, obchodní prezentaci nebo jinou firemní akci? Co takhle kdyby vašim zaměstnancům pogratuloval za dobře odvedenou práci Sparťák? Na Vaší příští akci to tak může být, domluvte si s námi účast a program společně ušijeme na míru vašim potřebám.

PODMÍNKY:

Pokud máte zájem oslovit Sparťáka ohledně účasti na vaší akci, kontaktujte ohledně podmínek marketingové oddělení Sparty na e-mailu vesela@hcsparta.cz.

Rezervaci pro přání na kostku nebo návštěvu na vašem místě v aréně je nutno provést s předstihem nejméně pěti pracovních dnů, v případě soukromých a firemních akcí s předstihem sedmi pracovních dnů a s ohledem na termínovou dostupnost.

Den otevřených dveří pro budoucí sparťany

Petr Ton: Nabídka Sparty nešla odmítnout

David Stach dres Sparty neoblékne

Sparťanská pětka: Druhý běh pro dobrou věc