PERMANENTKY 2022/2023

Pouze s permanentkou můžete mít své místo rezervované na celou sezonu. Užijte si další ročník Tipsport extraligy s Ligou mistrů a pomozte nám k další velké hokejové jízdě! Své nové sezonní karty si můžete objednat on-line z pohodlí domova!

Všichni držitelé permanentek ze sezony 2021/22 měli svá místa rezervovaná do 30. června 2022.

Nákup permanentek

• Noví permanentkáři mohou permanentky zakoupit online, a to na základní část nebo i včetně play off.
  • Věrní permanentkáři mohou také využít rezervace na serveru Ticketportal, nebo kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz s požadavkem na typy permanentek, usazením a adresou, na kterou mají být permanentky po uhrazení platby převodem odeslány. Pokyny k platbě převodem pošlou pracovníci zákaznického centra.
  • Pokud žádáte o zvýhodněnou kartu, je ve všech případech nutné kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz.
  • V případě nákupu permanentky on-line je nutné vyplnit REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ a podepsaný jej on-line nebo poštou odeslat na zákaznické centrum.
  • CENÍK:

ZTP, ZTP/P
    držitel karty ZTP, ZTP/P 3. kategorie 2 500 Kč 3 500 Kč

Výhody držitelů permanentek

• Vstup na všechna domácí utkání základní části TELH.
    • Vstup na všechna domácí přátelská utkání.
    • Vstup na všechna utkání Champions Hockey League.
    • Rezervace místa na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
    • Zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
    • S permanentkou Rudá karta můžete získat dvě další vstupenky do sparťanského kotle za zvýhodněnou cenu.
    • Držitelé permanentek mají vstup na zápasy Champions Hockey League zdarma. Vstupenky si mohou vyzvednout v zákaznickém centru v O2 areně nebo v den zápasu na pokladnách

Informace pro permanentkáře

• K jedné Zlaté kartě lze zakoupit jednu na ni vázanou zvýhodněnou permanentku Dámská jízda a jednu permanentku Sparťan junior. Zvýhodněné karty je třeba objednávat přes zákaznické centrum.
    • Klub nemůže garantovat účast v play off, tudíž v případě neúčasti ve vyřazovacích bojích, nebo brzkého vypadnutí nelze uplatnit žádnou dodatečnou slevu nebo vrácení peněz.
    • Permanentku nelze vrátit ani vyměnit.
    • Ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována.
    • Za vyhotovení nové permanentky z důvodu ztráty nebo odcizení se platí poplatek 100 Kč/ks.
    • Ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v zákaznickém centru HC Sparta Praha.
    • O vyhotovení nové permanentky při ztrátě nebo odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti.
    • Držitelé Všech karet zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena).
    • Signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit.

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
    Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
    Otevírací doba: PO – 12.30 - 17.00
    ÚT – 12.30 - 17.00
    ST – 12.30 - 17.00
    ČT – 12.30 - 17.00
    SO a NE a svátky – zavřeno

Zákaznické centrum bude dne 26. 9. 2022 otevřeno od 14.30 hodin.

V den zápasu v O2 areně – 12.30 do konce 1. třetiny.
    V den zápasu ve Sportovní hale Fortuna - zavřeno.

Permanentní vstupenky lze i nadále objednávat on-line. Není nutné chodit osobně do zákaznického centra.
    E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Přijedou Vítkovice, uhájíme domácí tvrz?

Kořenář: Důležitá výhra, diváci byli skvělí!

SPA – PLZ 3:2 – Velká bitva pro sparťany

Staň se hokejistou Sparty!