PERMANENTKY 2020/2021

Novinky

• Permanentkářům, kteří měli zakoupené permanentky včetně play off pro skončenou sezonu bude poskytnuta sleva na nákup příští permanentky. Permanentku včetně Play off 2021 dostanou za cenu permanentky pouze na základní část. Kvůli problémům s průchody permanentkářů, kdy často zůstávala ve spodním prstenci O2 areny prázdná sedadla, jsme se rozhodli motivovat permanentkáře za uvolnění svého místa do prodeje. V případě, že tak učiní, obdrží slevu na nákup příští permanentky.
  • Sleva pro Sparta klub a Zlatá karta činí 60 Kč za zápas, Dámská jízda, Rudá karta a Sparťan student 40 Kč, Sparťánek 30 Kč
  • Držitelům permanentek, kteří na utkání nedorazí nebo neuvolní své místo v nejméně 20 utkáních základní části, nebude poskytnuta věrnostní sleva při nákupu příští permanentky
  • Nově je možné zakoupit permanentku Sparťánek pouze ke Zlaté kartě a stávající a věrní permanentkáři Sparťánek musí navíc splňovat podmínku průchodu z minulé sezony alespoň 65%, tedy alespoň 16 navštívených domácích utkání.

Nákup permanentek

• Stávající permanentkáři mají svá místa rezervovaná do pátku 31. července, sleva pro věrného permanentkáře bude poskytována pouze do 31. května.
  • Z nařízení vlády je v současné chvíli zákaznické centrum zavřené. Není tedy možné permanentky zakoupit osobně.
  • Noví permanentkáři mohou permanentky zakoupit online, a to na základní část nebo i včetně play off. Stávající a věrní permanentkáři musí pro nákup svých permanentek kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz s požadavkem na typy permanentek, usazením a adresou, na kterou mají být permanentky po uhrazení platby převodem odeslány. Pokyny k platbě převodem pošlou pracovníci zákaznického centra.

Výhody držitelů permanentek

• Vstup na všechna domácí utkání základní části TELH.
  • Vstup na všechna domácí přátelská utkání.
  • Rezervace místa na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Sparťanský kalendář a ročenka zdarma pro držitele permanentek Zlatá karta, Sparta klub a Rudá karta.
  • Automatická účast v soutěžích pro držitele permanentek.
  • Držitelé permanentek budou mít za předpokladu, že se soutěž odehraje bez omezení počtu diváků na stadionu, předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy vyřazovací části CHL.

Informace pro permanentkáře

• K jedné Zlaté kartě lze zakoupit jednu na ni vázanou zvýhodněnou permanentku (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) a jednoho Sparťánka navíc. Zvýhodněné karty je třeba objednávat přes zákaznické centrum.
  • Členové Sparta Hockey Supporters mohou zažádat o umístění loga na permanentce, je ale třeba mít před zaplacené RED členství SHS (registrace na www.spartans.cz)
  • Klub nemůže garantovat účast v play off, tudíž v případě neúčasti ve vyřazovacích bojích, nebo brzkého vypadnutí nelze uplatnit žádnou dodatečnou slevu nebo vrácení peněz
  • Permanentku nelze vrátit ani vyměnit.
  • Ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována.
  • Za vyhotovení nové permanentky z důvodu ztráty nebo odcizení se platí poplatek 100 Kč/ks.
  • Ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v zákaznickém centru HC Sparta Praha.
  • O vyhotovení nové permanentky při ztrátě nebo odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti.
  • Držitelé Všech karet zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena).
  • Signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit.

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO – zavřeno
ÚT – 13.00 - 17.00
ST – 13.00 - 17.00
ČT – 13.00 - 17.00
SO a NE a svátky – zavřeno

Permanentní vstupenky lze i nadále objednávat on-line. Není nutné chodit osobně do zákaznického centra.
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Los CHL: známí soupeři i atraktivní destinace

Permanentkáři si mohou vyzvednout ročenku!

Kvapil: Druhé zranění už bylo frustrující

Permanentky na novou sezonu v prodeji!