Sparta Magazine

Novinkou pro sezonu 2020/2021 je vznik Sparta magazinu! Obsáhlý lifestylový časopis, kde se dozvíte spoustu zajímavostí ze zákulisí Sparty, si můžete zakoupit v našem fanshopu.

Součástí každého vydání Sparta magazinu budou exkluzivní sběratelské hokejové kartičky Lambda Edition, kterou nikde jinde neseženete. Svou sbírku můžete zkompletovat zakoupením balíčku se zbytkem karet v našem fanshopu.

Každé vydání Sparta magazinu přináší všem čtenářům možnost slevy na vybrané produkty z našeho fanshopu.

Co si přečtete ve čtvrtém vydání?

• Tomáš Rosický vypráví o nové roli ve fotbalovém managementu, nové identitě AC Sparta Praha či zážitcích z německé a anglické fotbalové ligy.
  • Majitel našeho klubu Karel Pražák odhaluje své vize. „Vždy buďme k hráčům féroví, pomáhejme jim růst a dosáhnout úspěchů ideálně v NHL. Pak se vždy vrátí a pomůžou zase oni nám a dalším generacím sparťanů.“
  • Obránce Tomáš Dvořák odhaluje svých pět NEJ! Která omáčka je jeho nejoblíbenější?
  • Na stěnu si můžete přilepit týmový plakát s Prezidentským pohárem!
  • Přečtěte si příběh Miroslava Formana. Dozvíte se, kdy reálně hrozilo ukončení jeho kariéry.
  • Pouze se čtvrtým Sparta Magazinem si můžete zakoupit sparťanské šály se slevou 20 procent!
  • Útočník Roman Horák v obsáhlém rozhovoru mimo jiné prozradí, proč se během hry nesměje.
  • V historické rubrice se dočtete o prvních úpravách výstroje hokejistů Sparty. Jak se změnila doba od chvíle, kdy hráče oblékali chrániče z kostic a rákosu?
  • Klubový lékař Antonín Chochola nebyl velkou část sezony na sparťanské střídačce. Proč? Ve Sparta Magazinu vypráví své zážitky z mise v Afghánistánu!
  • Brankář Alexander Salák očekávají s manželkou Míšou už pátého potomka. Proč by všem doporučil velkou rodinu?
  • V rámci magazinu získáte zdarma kartičky Romana Horáka a Miroslava Formana, se kterými doplníte svou sbírku karet Lambda Edition!

Co si přečtete ve třetím vydání?

• Herec Jakub Štáfek vypráví nejen o novém filmu Vyšehrad, ale také o své cestovatelské vášni a zážitcích z Oktagon MMA.
  • Poznáte 5 NEJ útočníka Honzy Buchteleho, který prozradil třeba to, jaký byl jeho nejlepší hudební koncert.
  • Ve svém pokoji si budete moct vylepit plakát Lukáše Rouska na fotografii od Jany Mensatorové.
  • Kapitán Michal Řepík vypráví nejen o pozici kapitána Sparty, ale také o své cestě ze Sparty a návratu do mateřského klubu.
  • Tomáš Pavelka je nejen vynikající obránce, ale také vášnivý hráč konzolových her. Jaké jsou jeho nejoblíbenější?
  • Dozvíte se více o zrodu sparťanské kroniky, kterou vytvořil dědeček našeho kustoda a bývalého hráče Jaroslava Kasíka.
  • David Němeček a jeho přítelkyně Tereza Cepníková zvládli i vztah na dálku. Kdy poznal, že ona je ta pravá?
  • Každý, kdo si navíc vyzvedne Sparta Magazine #3 osobně ve fanshopu, získá zdarma týmový plakát pro tuto sezonu!

Co si přečtete ve druhém vydání?

• Moderátor Libor Bouček je v O2 areně jako doma. Co ho odlišuje od jeho slávistického "rivala" Leoše Mareše?
  • Prahu zkrášlila nová sparťanská tramvaj! V novém Sparta Magazinu si ji můžete detailně prohlédnout!
  • Největší zážitky, nejoblíbenější místo v Praze, nejlepší jídlo. Jakých je 5 NEJ Milana Jurčiny?
  • Plakát Romana Horáka od fotografky Jany Mensatorové.
  • Praotec Lukáš Pech. Proč jezdí čtyřnásobný tatínek na tréninky odpočívat?
  • Život plný vzestupů a pádů. Připomeňte si příběh showmana a legendy v jedné osobě, bývalého útočníka Jiřího Zelenky!
  • Otcové a synové ve Spartě. Vraťte se zpět do sparťanské historie s kronikářem Davidem Soeldnerem.
  • Obránce Honza Piskáček připravil opravdu romantickou žádost o ruku. Pověděla nám o ní i jeho manželka Nikola.

Co najdete v prvním vydání?

• Jak udělat ze sportovce fotomodela? Rozhovor se známým fotografem sportovních hvězd Ondřejem Pýchou.
  • Podívejte se do zákulisí předsezonního media day!
  • Analýzy soupeřů od sportovního ředitele Petra Tona.
  • Neuhýbá Matěj Machovský pohledem i v běžném životě? Obsáhlý rozhovor se strážcem našeho brankoviště.
  • Plakát Petra Kaliny od fotografky Jany Mensatorové.
  • Nejhezčí dovolená, nejlepší jídlo, největší kámoš. Jaké jsou NEJ útočníka Davida Tomáška?
  • Kdo byli největší sparťanští srdcaři? Vraťte se zpět do sparťanské historie s kronikářem Davidem Soeldnerem.
  • Jak probíhalo první rande Ladislava Zikmunda? Zeptali jsme se našeho útočníka i jeho přítelkyně.

ARCHIV SPARŤANSKÉ JÍZDY

Fanoušci na stadion! Sparta hostí Vary

Mladíci Sparty: Jak si vedou v A-týmu?

Vstupenky na přípravné zápasy v prodeji!

Thorell: Se všemi kluky se domluvím anglicky