Sparta Membership Club byl založen v dubnu 2018 a jedná se o unikátní společenství sparťanů, které má za cíl spojení všech příznivců nejslavnějšího českého klubu po celé republice. Tento jedinečný klub, který vzniknul jako první svého druhu v tuzemsku, má rovněž potenciál zahrnout fanoušky Sparty žijící v cizině, ať už se jedná o původem české hokejové nadšence či ty zahraniční.

Každý majitel permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 se automaticky stává členem Sparta Membership Clubu, a má tudíž nárok na zajímavé dárky, uplatňování slev a také na speciální kartu, která může fungovat jako permanentka, slevová karta na pivo v O2 areně i členská karta Sparta Hockey Supporters. A hlavně jako možnost ukázat, že jsi sparťan!

Přidejte svou obec na Sparťanskou mapu a dejte nám vědět, odkud Spartě fandíte! Pošlete nám název svojí obce na mail predprodej@hcsparta.cz, ať ji také můžeme označit sparťanským eSkem.

ČLENSTVÍ VE SPARTA MEMBERSHIP CLUBU - cena 500 Kč

• sleva 10 % v Oficiálním Fanshopu HC Sparta Praha
  • sada podpisových kartiček hráčů a plakát A-týmu (připraveno k vyzvednutí v Zákaznickém centru od listopadu 2018, mimopražským můžeme na vyžádání zaslat poštou)
  • předkupní právo na kartu Kotel
  • pozvánka na prosincovou akci "Sparťanský den" (bruslení s hráči, prohlídka kabiny, tombola)
  • sleva 5 Kč na každé pivo během domácích utkání v O2 areně

Odehrané v 18:30 | Muži
BK Mladá Boleslav

Jan Košťálek: Byli jsme u puků až jako druzí

SPA - MBL 3:5 - Těsná porážka s Boleslaví

Doprava zdarma ve Fanshopu HC Sparta Praha!

Sledge hokejisté v sobotu hostí Pardubice