Sparta Membership Club byl založen v dubnu 2018 a jedná se o unikátní společenství sparťanů, které má za cíl spojení všech příznivců nejslavnějšího českého klubu po celé republice. Tento jedinečný klub, který vzniknul jako první svého druhu v tuzemsku, má rovněž potenciál zahrnout fanoušky Sparty žijící v cizině, ať už se jedná o původem české hokejové nadšence či ty zahraniční.

Každý majitel permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 se automaticky stává členem Sparta Membership Clubu, a má tudíž nárok na zajímavé dárky, uplatňování slev a také na speciální kartu, která zahrnuje všechna fanouškovská členství, takže může fungovat jako permanentka, slevová karta na pivo v O2 areně i členská karta Sparta Hockey Supporters. A hlavně jako možnost ukázat, že jsi sparťan!

ČLENSTVÍ VE SPARTA MEMBERSHIP CLUBU - cena 500 Kč

• sleva 10 % v Oficiálním Fanshopu HC Sparta Praha
  • sada podpisových kartiček hráčů a plakát A-týmu (připraveno k vyzvednutí v Zákaznickém centru od října 2018, mimopražským můžeme na vyžádání zaslat poštou)
  • předkupní právo na kartu Kotel