Sparta spojuje

Sparta spojuje napříč všemi sporty! Pod hlavičku Sparty patří téměř dvě desítky oddílů působících v nejrůznějších sportovních odvětvích. A právě pro další členy velké sparťanské rodiny si hokejová Sparta připravila speciální zápas věnovaný akci s názvem Sparta spojuje.

Na listopadový zápas s Olomoucí tak pozvala za zvýhodněných podmínek všechny sportovní oddíly Sparty. Přímo v O2 areně si vítězství nad moravským soupeřem užili zástupci a zástupkyně šesti dalších sportů a samozřejmě také sparťanští hokejoví mládežníci.

Nejvyšší účast zaznamenali sparťanští ragbisté, kterých dorazilo na 150 a ve svých zápasových dresech zbarvili velkou část sektoru do ruda. Nechyběli ani fotbalisté, florbalisté a atleti, kteří se zúčastnili přestávkové soutěže. Obou soutěží přímo na ledové ploše se účastnili sparťanští sportovci, jejich zástupci soutěžili i v bleskových soutěžích při přerušeních zápasu.

Celou akci si užily především děti, pro které byl u hlavního vchodu připraven speciální fotokoutek Sparta spojuje. Z toho si mohly všechny oddíly Sparty odnést vzpomínku na společnou návštěvu hokeje v podobě fotografií se sparťanskými bublinami.

Kdo dorazil na zápas s Olomoucí věnovaný projektu Sparta spojuje:

• mládež HC Sparta Praha
  • AC Sparta Praha – fotbal
  • ACEMA Sparta Praha – florbal
  • Rugby club Sparta Praha
  • Athletic Club Sparta Praha
  • AC Sparta Praha – futsal
  • AC Sparta Praha orientační běh

HC Sparta Praha utvrzuje vzájemnou podporu jednotlivých mládežnických oddílů Sparty speciální nabídkou! Pro jejich hráče do 18 let nabízí speciální akci, v rámci které mají vstup na domácí zápasy hokejové Sparty pouze za 20 Kč za jednoho sportovce. Tato cena platí i pro doprovod (trenéři apod.), maximálně však pro jednu osobu na 10 sportovců. Podmínkou je, že všichni zúčastnění hráči musí přijít v dresech či v týmovém oblečení svého klubu.

Rezervaci je nutné provést vždy nejpozději týden před daným utkáním, a to e-mailem na adresu predprodej@hcsparta.cz.

Akce Sparta spojuje se vztahuje na členy následujících sportovních klubů:

• AC Sparta Praha fotbal
  • Athletic Club Sparta Praha
  • Basketbalová akademie Sparta Praha
  • Basket Ladies Club Sparta Praha
  • AC Sparta Praha cycling
  • AC Sparta Praha florbal
  • Sparta Praha Handball Club
  • AC Sparta Praha judo
  • AC Sparta Praha kanoistika
  • AC Sparta Praha kuželky
  • Rugby Club Sparta Praha
  • AC Sparta Praha orientační běh
  • AC Sparta Praha sportovní gymnastika
  • AC Sparta Praha stolní tenis
  • Tenisový klub Sparta Praha
  • AC Sparta Praha turistika
  • AC Sparta Praha astmatické děti

Akce Sparta spojuje se vztahuje také na členy následujících hokejových klubů z Prahy a okolí:

• HC Letci Letňany
  • HC Kobra Praha
  • HC Hvězda Praha
  • HC Slavoj Zbraslav
  • HC Slavoj Velké Popovice
  • HC Slavia Praha

Tvrďák Zach Sill: Moje role? Defenzivní centr

BILLA Cup ovládl Mannheim, sparťané stříbrní

Pšenička: Můj hattrick? Skvělá týmová práce!

MNI - SPA 1:8 - Sparta rozstřílela Mnichov a končí třetí