Sparta vzdává hold

Každý z nás je někdy potřeboval a potřebovat bude. Jsou tu pro nás - ať hoří, přišla povodeň, stala se vám nehoda či úraz... Po vzoru zámořské NHL se tak Sparta rozhodla jako úplně první sportovní klub v České republice věnovat v každé sezoně utkání těm, kteří za nás denně nasazují své životy - hasičům, záchranářům, policistům a vojákům. Za to jim patří náš velký dík.

REKORDNÍ #HOLD22! VYBRANÁ ČÁSTKA PŘEKONALA MILION

Na podzim 2021 se uskutečnil už třináctý ročník Holdu, který kromě bohatého doprovodného programu nabídl také výjimečné zážitky od vojáků, policistů, hasičů a záchranářů a dva formáty aukce speciálních dresů! Nejen on-line, ale také formou speciální aukce bezprostředně po utkání s Motorem ve VIP prostorách O2 areny.

Na konta tří dobročinných nadací IZS a Armády české republiky tak putovala díky obrovské vlně solidarity sparťanských fanoušků a partnerů dosud rekordní částka - celkem 1 104 350 korun!

„Naším cílem pro letošní Hold bylo překonat loňskou vybranou částku. To se nám povedlo díky prodeji zážitků na webu Donio.cz, on-line a živé aukci dresů, kde se celková částka téměř zdvojnásobila. Je to nádherný úspěch a jsem moc ráda, že peníze opět pomohou dobročinným nadacím Integrovaného záchranného systému. Jsem hrdá na všechny sparťany, kteří se stali součástí tohoto projektu,“ říká generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

Za třináct let projektu už sparťané pomohli částkou 4 239 088 korun!

#HOLD2022 PROTI MOTORU A OLOMOUCI

Projektu Sparta vzdává hold byly opět věnovány dva zápasy – ve středu 23. února proti Českým Budějovicím a v pátek 25. února proti Olomouci. V obou sparťané nastoupili ve speciálních maskáčových dresech s jednobarevnými reklamami.

Sparta do utkání nastoupí ve speciálních maskáčových dresech s jednobarevnými reklamami. "Moc děkujeme všem partnerům Sparty i extraligy za toto vstřícné a progresivní gesto. Jsme jim vděční, že na tuto inovativní změnu přistoupili a tímto hezkým gestem přispěli k výjimečnosti celé události,“ těší marketingového ředitele Jakuba Hospůdku.

Fanoušci mohli přispět na dobrou věc účastí v crowfundingové kampani na webu Donio.cz, kde si mohli kromě hokejky Michala Řepíka a dresu Vladimíra Sobotky zakoupit také exkluzivní maskáčové tričko Sparta vzdává hold, hrací puky s podpisem vybraného hráče nebo výjimečné zážitky od zúčastněných složek a partnerů projektu.

Mohli se tak na den stát pilotem vojenské stihačky, řidičem hasičského vyprošťovacího tanku, zažít výcvik Útvaru rychlého nasazení nebo se naučit základy první pomoci. Náš hlavní partner Czechoslovak Group přichystal jako odměnu jízdu dakarským kamionem, zakoupit si mohli také exkluzivní hodinky PRIM ze sparťanské edice nebo zažít hokejový zápas v prostoru mezi střídačkami nebo s přáteli ve VIP prostorách O2 areny.

​Sparťanská pětka získala 178.450 korun

Termíny sezony: extraliga, Liga mistrů i Davos