Sparta vzdává hold

Každý z nás je někdy potřeboval a potřebovat bude. Jsou tu pro nás - ať hoří, přišla povodeň, stala se vám nehoda či úraz... Po vzoru zámořské NHL se tak Sparta rozhodla jako úplně první sportovní klub v České republice věnovat v každé sezoně utkání těm, kteří za nás denně nasazují své životy - hasičům, záchranářům, policistům a vojákům. Za to jim patří náš velký dík.

Sparta vzdává hold 2021

Dobrá věc se podařila! Dvanáctý ročník projektu Sparta vzdává #HOLD2021 byl i díky veleúspěšné aukci originálních dresů rekordní. Výsledná částka činí 564.738 korun nyní poputuje na konta dvou domácích hospiců.

Projekt Sparta vzdává hold za dvanáct let své existence dokázal získat přes 2,57 milionu korun, které putovaly na konta Nadace policistů a hasičů, Asociace zdravotnických záchranných služeb ČR a Vojenského fondu solidarity.

K výnosu z prodeje 1777 virtuálních vstupenek na zápas s Litvínovem se přidalo úžasných 411.983 korun z dobročinné aukce originálních zápasových dresů Sparta vzdává #HOLD2021. Šlo zároveň o nejúspěšnější aukci v historii našeho klubu.

Jelikož původní optimistická varianta šeku pro domácí hospice počítala i s výnosem z aukce s částkou 564.738 korun, po nedělním ukončení dobročinné dražby bylo třeba výslednou částku ještě navýšit na finálních 564.738 korun!

"I v tomto zvláštním ročníku se nám podařilo vybrat opravdu neuvěřitelnou částku. Moc fanouškům děkuji, že kupovali vstupenky, dražili dresy a pomáhali s námi. Opět ukázali, že mají srdce na pravém místě. Jsem za všechny moc pyšná,“ říká generální manažerka hokejové Sparty Barbora Snopková Haberová. Částku si mezi sebou rozdělí dva domácí hospice Cesta domů a Nablízku. Děkujeme všem zástupcům Integrovaného záchranného systému a Armádě ČR, že se pro tento ročník vzdali příspěvku právě ve prospěch těchto dvou zařízení.

Dnes v 16:15 | Dor.
HC Dynamo Pardubice
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice

Kapitán Sobotka: S příspěvkem do kasy počítám!

ZLN - SPA 1:4 - Vítězný návrat do extraligy

V osmifinále CHL nás čeká Skellefteå

Den otevřených dveří na Spartě!