Sparťanská krev

Sparťanská krev je zpět! Ocení pravidelné dárce

Šestnáct let. Tak dlouho sparťané společně darují nejcennější životní tekutinu – svou krev. Právě pro ty, kteří svou krev darují pravidelně, jsme připravili věrnostní program sparťanského dárce.

Stejně jako každý rok, i během letošního listopadu jsme připravili čtyři společné odběry, kde se potkáte spolu se sparťanskými hráči, klubovými ikonami či maskoty našeho klubu. Hned dvakrát můžete darovat i v kabinách hokejistů, jak v O2 areně, tak ve Sportovní hale Fortuna.

Každý, kdo se zúčastní společného darování krve, obdrží kartičku Sparťanského dárce krve a odznáček hrdého dárce. Po každých čtyřech odběrech a potvrzení od odběrového centra do karty, obdrží dárce krve speciální dárek od našeho klubu. Kartu nelze vyplnit zpětně, akce startuje 1. listopadu 2022. Kartičku bude možné získat na vyžádání i ve fanshopu v Holešovicích.

Termíny společného darování krve:

3. listopadu, od 8:00 – kabina O2 arena -
registrace do časových slotů:
https://hc-sparta-praha.reservio.com/ (VŠECHNA MÍSTA JIŽ OBSAZENA)
Příchod 20 minut před plánovaným odběrem u vchodu č. 31

15. listopadu, od 8:00, VFN Praha, Karlovo náměstí
doporučujeme telefonickou registraci na čísle: 224 963 112

22. listopadu, od 8:00, VFN Praha, Karlovo náměstí
doporučujeme telefonickou registraci na čísle: 224 963 112

29. listopadu, od 9:00 – kabina Sportovní hala Fortuna
registrace do časových slotů:
Příchod 20 minut před plánovaným odběrem u vchodu č. 32 (VIP vchod)

Informace ke Kartě sparťanského dárce:

• karta slouží k záznamu odběrů krve a následnému odměňování pravidelných dárců
  • kartu noste s sebou na odběry a po každém dokončeném odběru požádejte obsluhu odběrového centra o potvrzení formou razítka a podpisu
  • po každých čtyřech odběrech získáte nový odznak dárce Sparťanské krve a dárek
  • po šestnácti dokončených odběrech obdržíte od klubu speciální dres podepsaný od celého týmu
  • odznaky si můžete vyzvednout ve fanshopu Sparty, dres můžete nárokovat po šestnácti odběrech v kancelářích HC Sparta Praha po předložení zaplněné karty
  • razítka a potvrzení nelze získat zpětně. Akce začíná 1. listopadu 2022
  • odběry lze absolvovat v jakémkoliv odběrovém místě

Sparťanská krev představuje dlouhodobý charitativní projekt na podporu dárcovství krve, do kterého se tradičně zapojují nejen současní a bývalí hráči Sparty, ale i zaměstnanci klubu a sparťanští fanoušci a partneři.

Vůbec první hromadné darování krve se konalo v listopadu 2007 na Transfuzním oddělení Thomayerovy nemocnice v Krči. Během hokejového ročníku 2009/2010 darování krve poprvé proběhlo přímo v hráčské kabině sparťanského A-týmu, jeden z termínů darování Sparťanské krve 2015 se odehrál také v prostorách obchodního domu Van Graaf na Václavském náměstí.

Kovář: Pochopili jsme, že ego musí stranou

SPA - TRI 1:0 - Taktická bitva s vítězným koncem!

G. Thorell: Náročné utkání, ale zvládli jsme ho výborně

Němeček: Pořád musíme hrát s pokorou