Supporters

Sparťanské publikum je nedílnou součástí klubu a jeho historie. Internetový projekt Sparta Hockey Supporters chce informovat hokejové příznivce o současné situaci v klubu a přinášet informace ze "zákulisí" fanoušků, převážně z oblasti připravovaných akcí týkajících se atmosféry na zápasech hokejové Sparty.

Webová prezentace, jak už napovídá z názvu, je věnována právě fanouškům hokejové Sparty, jejich názorům a příspěvkům, a tomu jak vylepšit fanouškovské prostředí na hokejové Spartě.

Sparta Hockey Supporters - www.hs-sparta.cz

Internetové stránky Sparta Hockey Supporters jsou tvořeny výhradně fanoušky hokejové Sparty. Základní myšlenkou tohoto projektu je spolupráce napříč fanouškovským spektrem.

Co na webu najdete a sami můžete tvořit?

• Možnost většího zapojení fanoušků do aktivit spojených s atmosférou na hokejové Spartě
  • Informace pohledem fanouška o dění ve Spartě a o připravovaných projektech
  • Nadále podporovat Spartu za každé situace

Kontakt: