Uvolnění místa permanentkářů

V sezoně 2018/2019 budou mít držitelé permanentních vstupenek Zlatá karta, Sparta klub, Sparťan student a Dámská jízda možnost uvolnit své místo v případě, že na některý ze zápasů nebudou moci dorazit! Uvolnit své místo bude možné online na serveru www.ticketportal.cz. V případě, že se uvolněné místo do začátku daného zápasu prodá, obdrží držitelé permanentek Zlatá karta a Sparta klub slevu 40 Kč a držitelé karet Sparťan student a Dámská jízda slevu 30 Kč na nákup permanentky v příští sezoně. Pozor, své místo můžete uvolnit nejpozději tři dny před utkáním!

Postup pro uvolnění místa:

1. Jděte na www.ticketportal.cz a přihlaste se / registrujte se

2. Rozklikněte roletu Můj účet a vyberte v ní položku Permanentky

3. Klikněte na tlačítko Uvolnit místa z permanentky

a vyberte svůj klub

4. Do formuláře opište z permanentky Číslo permanentky a Ověřovací údaj. Jakmile tak učiníte, zelené tlačítko Ověřit permanentku se aktivuje:

5. Pokud je zadaná kombinace platná a ověřena, nabídne se vám seznam zápasů, na něž můžete nabídnout své místo jiným fanouškům

U příslušného zápasu zaškrtněte check-box, pod seznamem zápasů uveďte důvod vrácení a vrácení potvrďte tlačítkem Uvolnit místo do prodeje:

Spartu čeká předehrávka, podruhé hostí Hradec

Na Spartě proběhl nábor v rámci Týdne hokeje

Tahoun Košťálek: Ofenzivní hokej si tu užívám

Nové vydání magazínu Sparta business news